Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bináris opció után kell...

Bináris opció után kell adózni? Külföldi oldalon vagyok jelenleg.

Figyelt kérdés
Ha kell, akkor hogyan, hova menjek és ha nem jelentem be, akkor mi lesz? küldenek postán üzenetet?
2016. máj. 25. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

kell, de csak a számládra kivett pénz után.


nem kell menni sehova, év végén(majd jövőre) beírod az adóbevallásodba.


"ha nem jelentem be, akkor mi lesz?2


amíg nem veszi észre a nav a túl nagy pénzmozgást a számládról, addig semmi. Azután meg vizsgálat, felesleges herce húrca, pénzbüntetés.

2016. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* ha nyereséges vagy pm ben elárulhatnád a titkot, mert én is "játszadozom" vele, de stabil nyereséget nem sikerül elérnem.
2016. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jelenleg ott tartok, hogy 55 eurót fizettem be és 900-nál járok. Nem mertem kivenni egy százast sem.

Adóbevallás amúgy miket tartalmaz? és ha "bevallom" akkor küldenek csekket?

2016. máj. 25. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs csekk, majd jön az elszámoló, hogy adótartozásod van és fizesd be a számlájukra. Ennyi. Nem fizeted be határidőre akkor felszólítanak, majd büntetnek.


100-200$-ral nem fognak sz@rozni. Nekem 1 évig volt havi 70$ bevételem hirdetésmegjelenítésből, nem vallottam be, nem történt semmi. Ez aprópénz...


random játszol, vagy stratégiát követsz??

2016. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Stratégiát követek, ez amolyan mellékállás nekem.

Szóval akkor ha leveszek bármennyi összeget, akkor úgy tudom meg, hogy adót kell fizetnem érte, hogy küldenek majd postán üzenetet? Egyszóval várjam meg míg ők majd észrevesznek?

2016. máj. 25. 14:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzel simán lehet sok pénzt keresni. Csak ügyesnek kell lenni, tudni, hogy a részvények esnek vagy emelkednek
2016. máj. 25. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak ügyesnek kell lenni, tudni, hogy a részvények esnek vagy emelkednek"


Hát igen, ez minden titok kulcsa. Ha te már tudod, akkor mindenkinél többet tudsz. Azért kételkedem benne, hogy ez így van, ahogy abban is, hogy stabilan pluszban vagy. De örülök, ha mégis így van és nem csak kamuzol. :)

2016. aug. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!