Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az operátori munka?

Milyen az operátori munka?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy milyen a Nokiában melózni, mint operátor. Pontosan mit kell csinálni? Milyen a munkahelyi légkör? Milyen teszteket fognak kitöltetni velem az állásinterjún? Mire számítsak? iq teszt vagy ált. műveltségről lesz szó benne?
2010. júl. 21. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem az Nokiában hanem a Samsungban dolgoztam.Olyan szépen hangzik,hogy operátori munka,de ez nem más ,mint segédmunka,ami általában monoton szalag meló.

Hogy mit fogsz csinálni mint operátor azt ott fogod megtudni.Ahová tesznek a szalagra vagy munkára...

A munkahelyi légkör is munkahely és emberek válogatja..Van aki jól érzi magát van aki 1 hónapnál tovább nem bírja...A teszt is cégje válogatja..Van IQ teszt,és van ügyességi teszt is...Ezek nem olyan nehezek...csak annyi,hogy vannak olyan tesztek amit időre kell megoldani...de ez sem olyan nehéz...

2010. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Tudom a munkahelyi légkör elég szubjetív dolog de elég sok xart hallottam a nokiáról, mennek ott a szurkálások.

2010. júl. 21. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De ez most olyan, hogy szinte minden munkahelyen mennek a szurkálások. Sajnos ez van. Mem ezt kell nézni a mai világban, hanem azt, hogy végre van munka.

24/L

2010. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok..

Azt,hogy milyen a munkahely,hogy mennyire mocskosak a kollégák az tényleg emberektől és cégtől függ..

Én dolgoztam egy hasonló cégnél mint a NOKIA.Jól éreztem magam,és megismerkedtem több nagyon jó fej emberrel akikkel mai napig jó barátságban vagyok..5 évig dolgoztam ott,de sajnos csődbe ment..A Samsungba ami szintén hasonló munka 5 napig bírtam..Egyszerűen képtelen voltam elviselni az "öreg dolgozok" áskálódásait..Emlékszem elég sokan kiléptünk ugyanez okok miatt...Szóval ezt is csak akkor fogod tudni ha már ott dolgozol..

De megjegyzem,hogy egy kedves barátnőm lassan 7 éve dolgozik egy ilyen cégnél,szinte már mindenki lecserélődött a főnökséget is beleértve ,de ő még mindig jól érzi magát..

2010. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!