Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyi idősen még lehetséges...

Ennyi idősen még lehetséges talpra állni?

Figyelt kérdés

Teljesen félresiklott az életem. Volt egy munkahelyem ahol elég csúnyán kihasználtak, majd egy idő után felmondtam. Volt egy kis tartalékom, és először még csak unalmamban elkezdtem fogadni. És elég jól ment. Tavaly óktóberben tettem angol nyelvvizsgát is, mert ugye sok szabadidőm volt. A pénzem elérte az 1 millió forintot. Eszemben sem volt visszamenni dolgozni. 8 hónapon át éltem ebből, úgy hogy közben munkanélküli voltam.

A hitelemet is befizettem előre 1 évre.


Majd most az év elején beütött ami lógott a levegőben elég gyorsan elbuktam minden pénzemet.

Az álom szertefoszlott.

Olyan kétes érzelmek vannak bennem.

Hogy egyrészt ha már az elején sem kockáztatok akkor csak 1-2 hónapig húztam volna, viszont ha a "csúcson" abbahagyom mennyi mindent kezdhettem volna ezzel.


26 F



2020. jan. 9. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Menj el dolgozni, siránkozás helyett.

Nem azzal kell foglalkozni, mi volt - abból mondjuk azt kell levonni, hogy abba kell hagyni - hanem azzal, mi lesz.

Minden bizonnyal egészséges, jó erőben lévő fiatal vagy - simán találsz munkát - még ha nem is "ízlik". :-)

2020. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas kérdés, azt hittem, minimum 50 körüli vagy. Hagyd abba a hisztit.
2020. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ahelyett, hogy itt írod ki ugyanezt különbözö megfogalmazásban, és sajnálod magad, kezdj el dolgozni!
2020. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

És az állásinterjún mit mondjon?

Miért nem dolgozott eddig?

Mert ha nem talál ki erre valamit, akkor az életbe nem veszik fel sehova, még gyárba sem...

2020. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Mit mondjon az állásinterjún? Hát azt, hogy tanult... magánúton...


"Tavaly óktóberben tettem angol nyelvvizsgát is, "


Az meg nem igaz, hogy lyukas önéletrajzzal nem vesznek fel valakit - ha megfelel a feltételeknek, akkor simán.

De egy árufeltöltésre pl. még feltételek sem kellenek - jó, angol nyelvvizsga sem :D

2020. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megyek, és jelentkeztem is már rengeteg helyre.

De mindenhol olyan semmi fizetéseket adnak. A fizetések fele elmegy a rezsire meg a kajára...


Nyilván elfogok menni mert a nullánál minden több, tavaly voltam egy interjún és teljes állásra 130 ezret ajánlottak. Hol él az az ember? :/

2020. jan. 9. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

“Hol él az az ember? :/”


Üdv Magyarországon.


Különben meg milyen végzettséged, tapasztalatot, készséges, tudásod stb. van, ami alapján többet kellene kapjál?

2020. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Simán, be kell írni, hogy sabbaticalt (alkotói szabadság) tartott. Úgy is divatos manapság. :)
2020. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapig éltél 1 misiből akkor mi a gond a havi 130cal? Az kb annyi.
2020. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igaz, viszont ott volt még az az illúzió hogy egy idő után többet hozhat, bár én sosem voltam kapzsi és sosem akartam nagyot nyerni, mindig csak kisebbeket.
2020. jan. 9. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!