Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell felöltözni egy...

Hogyan kell felöltözni egy Skype interjúra?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz interjúm egy céggel, a távolság miatt itthonról, Skype videóhíváson keresztül. Mivel még sosem vettem részt ilyenben, ezért fogalmam sincs, hogy ilyenkor is van dress code?

Ugyanúgy ki kell öltözni, sminkelni, mintha mondjuk személyes interjúra mennék, vagy elég egy hétköznapi, lazább viselet? (Természetesen deréktól felfelé, tudom, hogy alul mindegy)

Mivel senkivel sem találkoztam még személyesen a cégből, ezért fogalmam sincs, hogy az irodában van-e egyáltalán valami előírás náluk az öltözködésre vonatkozólag, ezért főleg tanácstalan vagyok.....



2020. jan. 9. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ami látszik belőled arra a részre olyanba mint amibe személyesen mennél
2020. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mintha irodában dolgoznál. Kosztüm - öltöny.
2020. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy öltözz fel, mintha személyesen mennél. Inkább túlöltözz, mint alul.
2020. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinosan.
2020. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Én is erre gondoltam amúgy, de aztán eszembe jutott, hogy nem néznének-e nagyon sznobnak, amiért otthonra is kiöltözöm?

Viszont mivel mindenki erre szavazott, így alighanem a többségnek van igaza... ;)

2020. jan. 9. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ing-alsógatya
2020. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, öltözz ki, de a másik féltől ne várj semmit. Tapasztalat. Főzik a kávét a háttérben, takarja őket a képen valami, kis túlzással túrják az orrukat, sok ikyen interjúm volt már. Lelombozó.

Hacsak nem közvetítővel beszélsz, ők normálisak, kivéve a munkához semmi köze, ostoba sablonkérdéseik.

2020. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
26%
Alul semmi
2020. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!