Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan illő felöltözni állásin...

Hogyan illő felöltözni állásinterjú előtti számítógép-kezelői vizsgára?

Figyelt kérdés
Diktált szöveg leírásából, valamint szövegszerkesztői és táblázatkezelői feladatokból áll a vizsga. Szerintetek ünneplőbe kell menni vagy elég a hétköznapi viselet is?
2017. szept. 5. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Illik megtisztelni a vizsgáztatókat az ünneplő ruhával.
2017. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az ünneplő alatt?
2017. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Öltöny. De valami lazább, nem kell annyira kiöltözni.
2017. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mintha temetésre mennél.
2017. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ünneplő ruha" b+ also tagozatban van.
2017. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha hozzám jönnél, akkor farmer és ing

minden egyéb esetben ing, szövetnadrág, bőrcipő

2017. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én kiöltöznék. Még ha mások szakatt cuccban is lesznek, legalább az alkalmat megtiszteltem, és ÉN tudom, hogy tettem ennyit a dologba.
2017. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok de köszönöm szépen a válaszokat :) Akkor ki fogok öltözni.
2017. szept. 6. 18:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Ó és hozzá szólva a B+ alsó tagozathoz, el sem tudom képzelni, hogy vajon hányan képesek elviselni, aki értelmes. Nem magázlak mert nem érdemled meg. Pontosan olyan ember vagy, aki egy ártatlan kérdésbe is csak azt találja meg, hogy mit lehet benne kritizálni úgy, hogy még a feltett kérdésre sem tudtál választ adni. Szóval ha nem jó az életed, akkor nem itt kéne kiélni magadat. Remélem megfelelően fejeztem ki magam és legközelebb kétszer is meggondolod, hogy mit írsz.
2017. szept. 7. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 jaj valakire duzzogni lehet, akkor kell is! Régóta vagy nyafi üzemmódban? Viseld el, ha infantilisen fogalmazol, kiröhögnek.

Remelem nem volt túl megerőltető normálisan fogalmazni, azért javaslom, pihend ki...

2017. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!