Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A logisztikában meg lehet...

A logisztikában meg lehet keresni havi 1 millió nettót multinál?

Figyelt kérdés

Mondjuk beszerzőként, vagy nemzetközi fuvarszervezőként?

Nem tudom, hogy még milyen specifikusabb ágak vannak...


Persze nem úgy gondoltam ezt, hogy egy OKJ-vel és angol középfokkal, tapasztalat nélkül...


Hanem egy műszaki BSc és egy gazdasági MSc diplomával... 3 felsőfokú nyelvvizsgával (mondjuk angol/német/lengyel, vagy esetleg angol/német/francia), stb.


Ez csak elméleti kérdés, de ilyen paraméterekkel el lehet érni egy havi nettó 1 milliós, vagy azt megközelítő fizetést?


Ha igen, akkor hány év tapasztalattal? 3 év, 5 év vagy esetleg 10 év?


Illetve a logisztikán belül konkrétan milyen szegmensben?


Előre is köszi!



2020. jan. 9. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

"de én azt hittem, hogy még enél is nagyobb a különbség a HR és a logisztikai osztály megbecsülése között.."


Hát nem... Nézd meg a Hays salary guide-ot, a HR-esek kb ugyanannyit kapnak mint a mérnökök... Pedig hát szinte minden ami körülvesz, mérnökök munkája.

2020. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

A főnökség elég ritkán tudja megcsinálni a beosztottjai feladatát.


Ettől még egy beszerző csak egy beszerző. A HR vezető meg nem azért van, mert a cégvezető nem ér rá.

2020. jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

nekem van logisztikai ügyintéző okj-m és igen a kamionsofőr többet keres mint egy fuvarszervező, vagy beszerző.

Ezekhez a pozikhoz erős túlzás lenne az MSC.

max netto 250-et kapsz kezdőként. nekem mondjuk arra is huztak a szajukat a legtöbb helyen.

a liegl&dachsernel netto 150-et akartak adni, a suzukinal max 230-at. Nem mondom, hogy lehetetlen sokat keresni vele, de ahhoz szerencse és nagyon sok szaktudás is kell

Inkább folyamattervező, elemző ilyesmi munkakörökkel lehet szakítani, de max 600 bruttot

2020. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

beszerzési terület fizetések, ahol dolgozom


operatív: jellemzően 500 bruttó, 3-4 év tapasztalattal, két nyelven, magyaron kívül elmehet 700, speciális nyelvtudás esetèn 800 bruttóig, de ez nagyon ritka. Egy alap cafeteria van + egyik business partneren keresztül (jellemzően fiatalok dolgoznak a területen, 0%-os lakáshitelt 10 évre maximum 25mft.) Jellemző 500br.


stratègiai beszerzés:


Előtte egy 3-4 èvet általában eltöltenek az ilyen poziban lévők operatív területen. 1-1.2m bruttóban, erősen nyelvtudàs és tapasztalat függő, de több tapasztlattal és erős nyelvtudàssal, jár hozza céges autó is. Itt már vannak, akik utazgatnak külföldre is, nekik 1.2m felé hajlik inkàbb.


team leader:


egy területért felelnek (professional services) 1 régióra : pl Rucis règió


7-10 ember között irànyítanak, ezt olyan bruttó 1,6-1,8 között mérik, viszont jàr mellé cèges autó, illetve komoly bonusz rendszer.


efelett van az avp szint, ahol több területet fognak össze, vagy több régiót itt 85-135 ezer euró éves fizetés van + bónuszok, + céges autó.


Efelett van egy ugyan úgy avp-nek jelzett pozi, ami gyakorlatilag több avp területet kordinàl, ott kicsit magasabb, mint egy àtlag "avp"-nek. Ezt kizárólag mo-ról dolgozva, szinte lehetetlen elérni.

2021. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!