Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi feszültség, zaklatá...

Munkahelyi feszültség, zaklatás, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok ennél a cégnél, átlagon felül keresek, körülmények is nagyon jók. Azt terjesztik rólam, hogy meleg vagyok, amikor már többször szívattak meg letoltam egy állast az illetőnek, de kaptam fegyelmit, hogy még egy ilyen és én repülök. Kértem a vezetőséget hogy beszéljen azzal aki terjeszti, de nem foglalkoznak vele, mert nem az ő dolguk. Nekem így kellemetlen bejárni, meg ciki az egész. Ti felmondanátok?
2020. jan. 12. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Meleg vagy?
2020. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, ha az lennék nem érdekelne
2020. jan. 12. 19:14
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Hány éves vagy?

Bocsi, nem kötekedésnek szánom, de ezzel max 20-22 éveseket lehet szivatni.

Azért csinálják, mert látják, hogy zavar.

De túl kellene ezen lépni.

Nő vagyok, multinál, ahol többnyire férfiak dolgoznak.

Sokkal jobban kijövök velük, mint a többi nő, emiatt már a fél céggel "összehoztak".

És nem a nők, hanem a férfiak pletykálnak. Elengedem.

Rájuk hagyom, sőt néha már rá is teszek egy lapáttal.


Próbálj meg valamit letagadni, még inkább terjeszteni fogják.

Mondd azt valamiről, hogy igaz - senki nem fogja elhinni!


Amit a helyedben tennék: rájátszanék.

Bemész az ebédlőbe, a főkolomposnak köszönj úgy, hogy Szia Nyuszi, vagy Cunci, vagy ilyesmi.

Máskor, a folyosón szólj oda: csini vagy ma!

Esetleg egy lágy simogatás a vállán, arcán. hozzá egy sejtelmes mosoly.


Egyébként vannak ott barátaid is, akikkel jóban vagy?

2020. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nevetve mennék be holnap és mindenkinek elmesélném, hogy megvolt az illető, és eszméletlen kicsi neki. (Kutyaharapást szőrivel)


Ha pedig nincs más technikád felnőttként, mint verekedni, az nem más szégyene, hanem a tiéd! Foglalkozz vele, mert ez a te felelősséged!

2020. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még jó hogy zavar birom én a viccet meg egymást vér szivását, de amikor tele tömik annak a nőnek a fejét akinek én udvarolok és még én magyarázkodják előtte, hogy nem igaz meg azóta szóba se áll velem ő sem, baratáim egyre kevesebb mert én egyedül vagyok senki nem haverkodik már velem, hogy ilyen hírem van persze, hogy felmegy bennem a pumpa és már komolyan gondolom ez már nem viccelődés. 29 vagyok
2020. jan. 12. 19:25
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
A nő helyében én is kiszálltam volna ebből. Gimiben abbahagytam az ilyen viselkedést és szerintem az a férfi, aki ennyire belemegy az óvodás viselkedésbe, nem férfi. Tőlem lehetnél hetero, pont nem érdekelne. Ez nem az alsó tagozat! Munkahelyen meg ne csajozz, nem éri meg!
2020. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Ez is jó ötlet, hasonló ahhoz, amit írtam.

Mondd, hogy együtt voltatok.

Végül is semmi egyebet nem állítasz róla, csak amit ő rólad, és pont ugyanannyi információ alapján.


A verekedés egy pillanatnyi dühös állapot volt, én amúgy megértem.

Persze nem megoldás semmire, de van, hogy elborul az ember agya.

Főleg ha a vezetőség is így reagál.

Lehet még egyszer rá kéne próbálni, mert ez ténylegesen zaklatás, és ezzel igenis foglalkozniuk kell.

Esetleg ne ugyanahhoz menj, hanem felette eggyel.

De jól gondold át, mert akkor megint te leszel az óvodás, aki rohan az óvónénihez, ha csúfolják.

Viszont jó lenne, ha a zaklató is kapna egy fegyelmit, mert ez egyébként büntetőjogi kategória.

Ha nem szúrsz vissza te magad, hanem segítséget kérsz, akkor ott már minden kétoldalú: jelezheted, hogy megszellőzteted a dolgot a sajtónál, esetleg bíróságra mész, már ha lesz, aki melléd áll.

De ugye szereted ezt a céget, és ha elkezdesz fenyegetőzni, akkor tőled fognak megszabadulni.


Esetleg - bár ez sem tiszta játék, de hát veled sem tisztességesek - csinálj egy profilt az illető fényképével, és hirdess melegoldalakon.

2020. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

A nő szerintem sem emiatt lépett hátra...


Ott rontottad el, hogy magyarázkodtál. Ott lett gyanús.

De én ezek után biztos nem hagynám annyiban.

Volt egy jó munkahelyed, de már lassan nincsenek ott barátaid, senki nem fog veled szóbaállni, a nő nem jön össze, a főnökség nem áll melléd- ilyen helyre én már nem mondanám, hogy nagyon jók a körülmények.

Máshol nem keresnél ilyen jól?

Mert ide lassan már nem szívesen fogsz bemenni, sőt szerintem már most sem, hiszen vasárnap este ezen jár az agyad.

Sajnálom, ami történik veled, remélem, valahogy helyreáll a dolog.

2020. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Az én beosztottam lennél, akkor kiraktalak volna a verekedésnél.

A nőnek az erőszakosságod nem tetszik, nem az, hogy pletyka van rólad.

Menj el valami aggresszió elleni terápiára

És nem mellesleg, hívj randira egy pasit, aki ilyen baromságon kiakad ennyire, az az esetek 99%ban meleg vagy biszex csak magának sem akarja bevallani.

2020. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Megütöttél valakit a munkahelyen? Na azért simán azonali hatállyal ki kellett volna rúgniuk.
2020. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!