Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire bonyolult a feladata...

Mennyire bonyolult a feladata egy minőség ellenőrnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a héten megyek állás interjúra, és szeretném kérdezni, hogy mennyire bonyolult a feladata egy minőség ellenőrnek? 18 éves vagyok, és nem dolgoztam még gyárban, azt mondták ez nem gond, de szeretném tudni mi vár rám.

2020. jan. 14. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen termék és milyen hatáskörrel?
2020. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Segédmunka lényegében.

Vagy jó a termék, vagy nem.

2020. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy fokkal bonyolultabb, mint a szalagmunka.
2020. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Jah, 1 fokkal. 😏"

Autóiparban dolgozok (alkatrészgyátrás szalagból) minőségellenőrként 4 éve. Azt kell mondanom ott műszaki rajz olvasás és angol nyelv alap szinten kell. Bár előbbit megtanítják neked utóbbiban meg besegítenek ha rendesek.

Nekem mákom volt mert tudok mérni meg angolból érettségiztem. Itt ahol élek (a halál f...ától egy köpésnyire, privátban majd elmondom mi hol van) vagy közmunkás leszel vagy gyári melós. Itt ismerkedni vagy tudsz vagy nem. (Rajtad múlik, de nkem nem vált be, itt mindenkinek a -né a neve végén van). Én 7:40-től 16:00-ig vagyok bent. Mikor belépek a műhelybe konkréten már akkor kezdek ideges lenni hogy mit basztak el azóta amióta nem voltam. Nem csoda hogy várom a 16:00 órát. Szinte mindig van olyan szar ami miatt végig kell mérni az alkatrészt mert a gépeket beállítók mérni igen, de viszonyítani, vagy emlékezni nem tudnak, esetleg k..va igénytelenek a fiatalabbak. Most is volt párszáz db amire épeszű ember nem-et mond könyékből de bezzeg hűha jóvót az máskó is stílusban ment tovább a gyártás. Persze ha megállna, akkor jönne a mázsás dagadék művezető mit egy kib...ott sziréna hogy "Mit képzelsz", "Máskor elment ez az alkatrész" A mérnök hülye ötlete lehetett ez az állás is (a felettesem az), szinte állandóan elfoglalt, a S....i autógyár meg hol ezt vár el hol azt mint minőségi szint. Komolyan, egyre jobban érződik a váltás lehetősége bennem. Jogsi Hétfőn meglett már csak kocsi kell meg zsé a kéglire. Legközelebb operátor leszek kevesebb felelősséggel (saját munka iránti igény).

Aki akarja elmondom hol melózok ha ő is elmondja hol lakik.

2020. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!