Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minőség ellenőr munka mit...

Minőség ellenőr munka mit foglal magába?

Figyelt kérdés

#minőségellenrő
2019. júl. 12. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyártósoron készül x termék aminek ellenőrzöd a minőségét.
2019. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nehéz munkának számít?
2019. júl. 12. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, bár attól függ hol dolgozol. De általánosságba nem nehéz, viszont nem kezdőket szoktak oda betenni.


Először a gyártósoron kell megtanulnod a dolgot, elvégre ha 100%-osan képbe vagy a termékkel amit gyártotok csak akkor tudod ellenőrizni hogy minden oké vele.

2019. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszergyárban dolgoztam 10 évet (nem mostanában) minőség-ellenőrzési osztályon. Nagyon szerteágazó volt a munka, benne volt az üzemi mintavétel (több helyen), a minták osztása a részlegeknek, laboratóriumi vizsgálatok (fizikai-kémiai, műszeres), az ehhez kapcsolódó számítások, adminisztráció, adatok rögzítése, raktárakban, üzemekben a termékek minősítő cimkézése és még sorolhatnám. Ahogy telt az idő, egyre újabb és újabb feladatokat kaptam, mivel szinte az egész gyár területére kellett járkálnom, kaptam egy biciklit.:)

A végén elegem lett abból, hogy ide-oda rángatnak, hol irodában, hol laborban, hol üzemben, hol raktárban kellett dolgoznom, volt olyan, hogy még pisilni vagy enni sem tudtam órákig kimenni, mert a műszeres vizsgálatok időre mentek, és egyiktől a másikhoz kellett szaladgálni.

Eljöttem, amit utólag megbántam, mert nem volt rossz a fizetés, ha maradtam volna, most nem lennének komoly anyagi gondjaim..

Persze, lehet, hogy nem mindenhol így működik, hanem csak egy-két féle fix munkád van.

2019. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!