Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gáz táppénz után...

Mennyire gáz táppénz után felmondani?

Figyelt kérdés
A héten táppénzen vagyok, hétfőn fel akarok mondani de tök gáznak érzem, hogy odaadom a táppénzes papírt és azzal a lendülettel felmondok. Próbaidős vagyok még egyébként.
2020. jan. 15. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán megteheted, semmi probléma nincs ebből. Szíved joga. Gáz vagy nem gáz, ez szerintem nem számít.
2020. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SOKAN csinálják. Próbaidő alatt meg simán leléphetsz.


Csak az a cumi, ha beírod az önéletrajzba, és az új helyen majd rákérdeznek. Sok HR-es nem csípi ezt.

2020. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gáz, de nyilván nem passzióból mondasz fel. Ne törődj vele, úgyse mész újra oda.
2020. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz, CV-be meg ilyesmit nem irunk bele...
2020. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem. Miért írnám bele az önéletrajzomba, hogy táppénz után mondtam fel? Tudom, hogy többet nem megyek oda de akkor is kínosnak érzem.
2020. jan. 15. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Remélem, ez megnyugtat: a munkaadód nem érezné kínosnak, hogy elküldjön, ha nem vagy elég értékes neki. Ha te találtál jobbat, vagy annyira rossz a jelenlegi hely, akkor lépj, anélkül, hogy kínosnak éreznéd.

2020. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz!
2020. jan. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!