Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 évesen érettségivel milyen...

30 évesen érettségivel milyen szakmát tanulhatnék amit megfizetnek?

Figyelt kérdés

Jelenlegi nagyon rosszul fizet max 150 ezer FT havonta.

Olyasmit szeretnék amellyel legalább ennek a dupláját meglehetne keresni késöbb akár többet is.

Kifejezetten motivált vagyok,több évre elegendö tartalékkal,sok idövel is rendelkezem. Nem tudom viszont hogy merre tovább mit lenne érdemes elkezdenem, külföld kizárt illetve olyasmik amik idegen nyelvre épülnek, vagy jó kommunikációs készséget igényelnek,esetleg túl sok kreativitást.

Továbbá az informatikai vonal abszolút nem érdekel.


Ezek alapján nem tudom viszont hogy mi marad vagy van e egyáltalán valami



#javítás #pénz #300netto #életminöség
2020. jan. 16. 21:21
 1/6 anonim válasza:
Ha férfi vagy akkor hegesztő. 1000- 1300 euro tisztan, szlovakiaban ceges szerzodessel. Gondolom nalatok is meg van fizetve.
2020. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1000-1300 euro :DDDDD


Ennyiert a konyhasneni kel fel,aki ezelott egy eve meg kecskeket terelgetett Sziriaban.

2020. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Te hol élsz? Magyarorszagon ahol az atlagfizetes 150 ezer, nekem itt ne jatszd az eszed. Akkor mondd el nekrm miert van tele Dunaszerdahely osszes cege magyarorszagi vendegmunkasokkal. Kit nezel hulyenek... En Szlovakiarol beszeltem es ugy, hogy nem maszek vagy.te élsz alomvilagban szivecskem...
2020. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja oke..betanitott munkas keres a dunantulon 250 nettot.

Biztos nem hegesztenek ennyi penzert

2020. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már hegeszt és külföldön, akkor Németország
2020. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
:DD elso kezbol mondom,mivel ferjem 7eve hegeszto...és mielott megegyszer letamadtok, egy kasszan vagyunk, tisztaban vagyok a fizetesevel. Azert mondom, nem tudom Magyarorszagon pontosan mi a helyzet, csak abbol indulok ki h szomszedos orszag, gondolom nincs akkora nagy kulonbseg. Itt egy jo (!!) hegeszto cegnel tisztan 1000-1200t keres. Persze ehhez nalunk kell szlovak tudas es minosegi munka. A bedolgozok magyarorszagrol megkapjak az 1300-1400et tisztan, de ok agenturan keresztul es maszekok. Mielott leugattok, tajekozodjazok ;) es nalatok a hegeszto mastjelent mint nalunk, mas a munkakor. Akit erdekel nezzen utana, en meguntam a magyarazkodast...
2020. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!