Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék suli mellett...

Hogyan tudnék suli mellett pénzt keresni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Hónapok óta nézem a melódiák hirdetéseit, de a városomban eddig mindig csak olyat láttam amihez minimum 18 de van ahol 20 évesnek kell lenni...

Még nyáron is ez volt.

Nem vicc, nem kifogás egyszerűen semmit nem találtam.

Ne írjátok hogy áruljam a testem mert ahhoz is nagykorúnak kell lenni! :D (csak vicc)

Szóval diákszövetkezeten kívül hol tudnék munkát találni?

Eladni nem sokmindent tudok, nevetséges összeg lenne...

Ja és a hétvégéken tudnék melózni, nincsenek szabad delutanjaim, tanulni is kell.



2020. jan. 17. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2%

18 alatt aláírási jogod sincs!

Sulid, nyelv, jogsi sem, ugye?


Legalább jó csaj vagy?

2020. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
18 éves kor alatt diákszövetkezetnél tudsz csak dolgozni de ott is meghatározott munkakörben (pl.: kasszás is csak 18 év fölött tudsz lenni). Illetve, ha van vállalkozó ismerősöd, rokonod aki tudna foglalkoztatni max csak annyi.
2020. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy webshopom amiben kéne segítség ha érdekel írj rám. Ilyen termékfeltöltés lenne a feladat elsősorban.
2020. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!