Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni egyetem mellett, ha modell típus vagyok?

Figyelt kérdés
Gazdasági tanulmányaim finanszírozására szereték munkát vállalni, azonban még nincs elég tapasztalatom, hogy a szakterületemen tudjak elhelyezkedni. Korábban modellkedtem egy ruha üzletnek, illetve hostesskedtem.

2019. máj. 13. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Prosti legyel
2019. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

#1-re ne hallgass,egy idióta aki most jól megmondta neked,gondolom otthon lakik az ötujjas barátnőjével maximum.


Keres hostess ügynökségeket,plusz olyan lehetőséget ahol reklámfilmekben szerepelhetsz.

2019. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Bármi olyan, ahová "csinos, dekoratív hölgyeket" keresnek. Ilyen helyeken ugyanis nem nagyon nézik a tapasztalatot, csak azt, hogy dugható legyél.
2019. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Másik megoldás pedig, hogy ne a külsőddel akarj villogni, hanem végezz te is tisztességes munkát, mint bármelyik másik diák, pl. gyorsétterem, call center, árufeltöltés stb.
2019. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez most vicc?

Vagy te ennyire szőke nő vagy?

Megkérdezed, hogyan tudnál pénzt keresni, és elmondod, hogy korábban hogyan kerestél. Megadom a választ: pont ugyanazzal a tevékenységgel, mint amivel korábban.

Ugye milyen meglepő? :DDDD

2019. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Bányaba vajarkent
2019. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

Ha hasonló helyzetben lennék, csatlakoznék egy jó network marketing céghez, s belefognék egy hatalmas üzlet felépítésébe.


Elegáns munka, kockázat nulla, pénz pedig rengeteg van benne, hisz csak meg kell lovagolni a trendet.

2019. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Aztán lehet toborozni hozzászólásokban, annyira meg lehet lovagolni a trendet, hogy legyen miből fizetni a kötelező havi vállalkozói járulékot, hogy kisebb legyen a kockázat.:-)


Hostesskedj, csináltass portfóliót jó pár ismerős van modellügynökségeknél így szimpla érettségivel.

2019. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy sugar daddyt.
2019. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
60%
Nincs olyan, hogy modell alkat, ez is csak ismerettsgé kérdése
2019. máj. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!