Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egyetem mellett végezhe...

Milyen egyetem mellett végezhető, jól fizető állásokat és hol tudok keresni, Budapesten?

Figyelt kérdés
BME hallgatója vagyok, elég jól megy a tanulás, így úgy gondoltam végre ideje lenni dolgozni egyetem mellett. Viszont nem szeretnék pizzasütödékbe és hasonló helyekre menni, hanem akkor már tartalmas és jól fizető állást szeretnék. Hol tudnék ilyen állásokat böngészni, és mit ajánlotok?
2018. jan. 11. 23:18
 1/6 anonim válasza:
68%

Én azt mondom hogy az általad tanult szakmában próbálj elhelyezkedni részmunkaidőben. Tudom hogy sok helyen számít a tapasztalat, de ha megeresztesz néhány emailt olyan cégeknek akik alkalmazottat keresnek akkor még be is jöhet a dolog.

Leírod hogy jelenleg még tanulod a szakmát és hogy van e lehetőség náluk dolgoznod, besegítened.

Ez azért jó mert a későbbiekben a szakmához tartozó tapasztalatra teszel szert és mikor frissdiplomaskent kijössz az egyetem kapuin akkor sokkal több álláslehetőség áll majd előtted.

Egyébként én is ezt tervezem.

Vileda vagyok.

Sok sikert.

2018. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%

Első voltam.

Vikes vagyokat akartam írni, csak javította az autocorrect.

2018. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
nehéz ügy. Csak szakmai vonalon tudsz töbet keresni mint a kevés.
2018. jan. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Diákmelóban ritka nyelvekkel és programozással lehet érdemben pénzt keresni, felteszem az utóbbi megy. Nyelvet érdemesebb tanítani. Lehet alsóbb éveseket korrepetálni is, ha tényleg jó vagy, ezekkel simán lehet még hallgatóként is 3-4k-t keresni, de a diákmelók sem rosszak, van bőven 1500 feletti órabéres munka.
2018. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy a szakmádban keress munkát. Ha mást nem, gyakornokit. Szakma függő, de elképzelhető, hogy kevesebbet fogsz keresni, mint ha elmennél hostnak/hostessnek, de hidd el, hogy hosszútávon ez a legjobb befektetés.
2018. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keveset tudott tény, de a multik is nagyon keresik, főleg most a munkaerőt. Linkedinen vagy Profession.hu-n a "Trainee" szóra keress rá. Az én cégemnél az elmúlt hetekben 3 ilyen embert vettek fel.

Kifejezetten kérik a munkaviszonyt, hogy 20-30 órára legyél elérhető. Fizut nem tudom megmondani pontosan, de tekintve hogy a multiknál nem rosszak a fizuk, biztos jobban keresnél mint valami diákmelóval.

Nálunk speciel a régi és mostani diákokat is nagyon megbecsülik, mert segítenek, lelkesek, új lendületet hoznak a céghez. Volt már olyan is, hogy diákot, miután végzett, egyből egy egész jól fizető poziba emeltek.

2018. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!