Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok olyan OKJ-s képzése...

Mondanátok olyan OKJ-s képzéseket (általuk megszerezhető szakmákat), amik eleget tesznek ezen feltételeknek?

Figyelt kérdés

* Maximum 1 évig tart a képzés

* Esti levelezőn el tudom végezni (bár mivel már van egy OKJ-m és 25 elmúltam gondolom csak ez az egyedüli opció)

* Azonnal el tudok vele helyezkedni (esetleg külföldön alap nyelvtudással is dolgozhatok benne)

* Még kb. 10-20 évig el lehet vele helyezkedni (tehát nem kihalófélben lévő szakma)

* 50 iksz kilós srácként is el tudom végezni a munkafolyamatot (nem nehéz fizikai munka)

* Nem igényel jó kommunikációs képességet (rossz a dumám és nem megnyerő a stílusom, tehát értékesítő meg "telefoncsászár" szakmák kilőve)

* Lehet akár koszos/poros munka (nem vagyok finnyás)

* Nem kell sok elméleti sz**t tanulni

* Még évközben most januárban elkezdhetem, mert állítólag szeptembertől megszűnik az OKJ és baromi sok évet kell tanulni


Ha esetleg nem tudtok választ adni, akkor annyit írjatok meg, hogy hol és kinél tudnék ilyen témával kapcsolatban tájékoztatást szerezni? (Debrecenről van szó)

Köszi a válaszokat.



2020. jan. 18. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9: Jelen helyzetben felveszik a legtöbb helyen a kezdőt is, mert akkora a hiány. Legalábbis az ország középső régiójában, ez van, többek között nálunk is


#8

2020. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mehetsz targoncásnak de ott lehet pakolni is kell


én megfontolnám a hegesztő szakmát, külföldön is jól el lehet vele helyezkedni és itthon is jól fizet

2020. jan. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12: Szemem nem megy tönkre tőle? A jobb szememet lézeresen műtöttem, mert rövidlátó voltam így már tökéletesen látok vele viszont a bal meg mindig is tompalátó volt azon nem tudok javítani.
2020. jan. 19. 11:05
 14/16 anonim ***** válasza:
akkor megse :)
2020. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"* Azonnal el tudok vele helyezkedni (esetleg külföldön alap nyelvtudással is dolgozhatok benne)"


Ezzel kb midnen OKJ kilőve, midnenhová honosítani kell, mert legálisan nem dolgozhatsz kint, csak szakképzettséget nem igénylő munkát (az meg egy másik dolog, hogy aki kiszervez külföldre, és rajtad nyerészkedne az meg kérné, csakhogy ne analfabéták jelentkezzenek)



Egyébként


- Vagyonőrtanfolyam,

- Tb-és bérügyintéző tanfolyam,

- Valutapénztáros tanfolyam



Azonnal kapsz velük munkát!



Mellesleg a legtöbb képzés m esti hanem ONLINE, és ez még szerintem így is marad sokáig.. Letöltögeted a videókat, akkor nézed meg amikor akarod, meg kapsz 3 hetet 5 feladatra...


A tapasztalatkéréstől meg nem kell hasraesni, legtöbbször azért írják oda mert nem vándormadarakat keresnek próbaidőre, akik betegállományba mennek az első nehézség felmerülésekor.

2021. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15: Vagyonőr lehetnék ilyen fizikummal? (fentebb írtam a szemet és súlyt valamint azóta már tünetmentes krónikus beteg reumás is lettem)
2021. jan. 8. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!