Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi tanácsadó vélemény?

Pénzügyi tanácsadó vélemény?

Figyelt kérdés
A mai nap találkoztam egy úrral aki a fent említett munkát ajánlotta nekem. Azt tudni kell, hogy valamennyire ismerem ezt a dolgot, mivel jópár ismerősöm dolgozott az ouvébének. Elmondásuk szerint nem nagyon kifizetődő az első hónapokban, ezért ott hagyták. Namármost, ez az ember, akivel találkoztam nem a fent említett cégnek dolgozik, hanem annak az alvállalkozásába tartozó céget irányít, mondjuk lényegében úgyanaz, csak nem közvetlenül. Egy magyarországi cégről beszélek, ami 2012 óta van a piacon, és mivel Erdélyi vagyok engem is felkeresett, mivel itt szeretne terjeszkedni. Úgy ismerem magam, hogy szeretek minél több mindent kipróbálni, ezért gondolkodtam el rajta. Az ismerőseim amikor mesélték akkor biztos voltam benne, hogy sosem kezdenék neki, de mivel úgygondolom, hogy nincs veszteni valóm ezért elgondolkodtam rajta. A pénzügyek érdekelnek, és mivel egyetemista vagyok ezért az egyetem mellett tudnám végezni. Legfőképp olyan emberek véleménye érdekelne ezzel a munkával kapcsolatban akik dolgoztak már benne, vagy jelenleg is ezzel foglalkoznak.

2020. jan. 22. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hallgatnod az itteni emberekre, akiknek szerintem totál egybecsengő a véleménye, akkor próbáld ki, és tanuld meg a saját károdon. Ismerősöm is így volt vele mint te, amíg nincs belőle vesztenivalója, kipróbálja, aztán mikor jött az hogy na akkor írj össze 10 nevet, telefonszámot az ismerőseid közül akik potenciális vevők lehetnek, akkor hagyta ott őket.
2020. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam jó néhány olyan tanácsadóval és (alkusz)céggel, akik nagyon szakmaiatlanok voltak. Az önbecsülésedet is rombolja és az ismerősi körödet is. Mégha tudsz is valamennyi pénzt keresni szakmailag (amire büszke tud lenni az ember)keveset adnak.


Viszont ahol most dolgozok (mert keresgéltem, hiszen valahol mégis érdekelt ez a terület) nagyon jó. Remek a csapat, jó a cég, jók a termékek, etikusak és szakmailag sokat nyújtanak. Van ilyen is.


Ha nem vesztesz vele, akkor próbáld ki! Akkor fogsz többet tudni. Akkor tudod legközelebb is felismerni a "csapdát" ha egyszer már átmentél rajta. Csak ismerd fel időben, ha ki kell szállni, hogy tényleg ne bukjál rajta pénzt.

2020. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenből tanulsz. Miért ne próbálnád meg?
2020. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, kipróbáltad?
2021. szept. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Dolgozik ott egy fazon, akit ismerek, hadd ne mondjam, milyen jól megszedik magukat pénzzel!

Luxus nyaralás, méregdrága bárok, tengerparti buli külföldön, ráadásul ezt egyesek még ki is teszik a facebookra!

dec. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!