Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nettó 310. 000 Ft-os...

Egy nettó 310. 000 Ft-os fizetés ma milyennek számít Budapesten?

Figyelt kérdés

8 óra munka, fél óra ebédszünet, hétvége szabad. Túlóra nagyon ritka.


Cafeteria nincs, csak korlátlan kávé. :D



2020. jan. 24. 15:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Olyan fullstack stílusban nyomom. Főleg egyedi WordPress oldalakkal, de akár egyedi oldalakkal is. Inkább frontendes vagyok, de support szinten csinálom a backend dolgokat is, és emellett nem riadok meg némi Photoshop használattól, vagy bármilyen Google cucc beépítésétől. Nehéz így összefoglalni mindent, de inkább fullstack-frontend vonalat képviselek. Nem vagyok egy hardcore backend fejlesztő. Így mennyit kérhetek?


Volt olyan hely, ahová passzolt a profilom, de kb. mindenben, mondtam nettó 350-400 köztit, és láttam, hogy néznek kerek szemmel.


Mégis mennyi nekem az annyi?

2020. jan. 28. 14:34
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor a 310 nettó reális.

Ha többet akarsz akkor értened kéne React/Angular + pl. Springhez, ami ha jól értem most nincs meg.

2020. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én csak szeretnék fejlesztő lenni, a frontendet nagyon rühellem és a mobil (Xamarin) a kedvencem. Igazából nyilván kiderül, sikerül-e, és ha igen, mit, csak ne frontendet. :D


Szóval a nettó 310 eléggé kevésnek tűnik 6 év tapasztalattal.

Nem az folyik a csapból is, hogy fejlesztők 6 év alatt elérik a félmilliót is?

2020. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12: Ahogy írtam PHP is napi szinten kell support miatt. Vue.js is projekteknél, meg igazából szinte bármibe bele kell piszkálni. De most esélyes egy hely 400-ért, rendesen bejelentve. Inkább dobbantok, ha nem emelnek itt...
2020. febr. 1. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!