Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes az MSC-t elvégezni?...

Érdemes az MSC-t elvégezni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen és a környezetemben is, nagyon sokan beiratkoztak MSC-re.


Többen azt mondják azért, mert ki kell futtatni az állami féléveket, meg azt mondják, ki tudja milyen szigorítást vezet be a Fidesz, meg kitudja a jövőben lehet-e ingyen elvégezni....stb



Nekem személy szerint gazdasági BSC-m van.

Rendelkezem még angol, német középpel.Budapesten élek, eddig nem volt gond az elhelyezkedéssel.Ha meguntam egy munkahelyet,vagy megutáltam, kb 1 hónapon belül tudtam váltani.



Gazdasági mesterek közül, szerintem az ellátási lánc menedzsmentnek van értelme, esetleg a nemzetközi gazdálkodásnak.

A pénzügy, számnvitel nem érdekel.

A vezetés és szervezés, vállalkozásfejlesztés meg annyira nem szerintem nem hasznos.


2020. jan. 26. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Mérnök BSc-t végeztem, aztán fél éve fejeztem be az ellátásilánc menedzsment MSc-t, most neveztek ki vezetőnek...

Szóval nekem megérte.

2020. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Realizald a helyzeted. Szukseged lehet ra? Ingyen van? Van ra kapacitasod? (szukseged lehet ra, ingyen van, kapacitas csak rajtad mulik)
2020. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!