Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik hogy egy önkormányzatn...

Létezik hogy egy önkormányzatnál csak 10% legyen a köztisztviselők részére az illetménykiegészítés? Ha így számolok nyelvvizsgával nincs bruttó 190 ezer a fizetés. Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
Mindezt a tavalyi költségvetési rendeletből bogarásztam ki.
2020. jan. 27. 02:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamint találtam 59 ezer forint illetményalap kompenzációt az idei évre. Tudja valaki ez mit is takar?
2020. jan. 27. 02:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Javaslom keress állást a multiknál.
2020. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az durva főleg ha semmi kiegészítés nincs.

Holnap kiderül mennyit is adnak de ha más nem van 6 hónapom találni valami normális helyet.

2020. jan. 27. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Önkormányzat szarul fizet. A Kormányhivatal is kb. ennyit fog kezdőnek.
2020. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Viszont ez még a garantált bérminimumot sem éri el. Vagy addig kompenzálják? Ennyi erővel Marika a konyháról is többet kereshet nálam ha ő szakács.
2020. jan. 27. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Szakács haverom nettó 500at kap. Másik haverom jogász egy minisztérium háttérintézményénél, 16 év után 199.500 nettó.

Igen, a szakács jobb helyen jobban keres.

2020. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valami állami konyhára gondoltam.

Na de holnap interjún kiderül mennyit kínálnak. Aztán legfeljebb egyből ráállok hogy keressek valami normálisat.

Bár egy ilyen k.va országban aki vidéken él annak nem könnyű.

2020. jan. 27. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Most, 2023 - ban sem jobb a helyzet.

Ugyanúgy maradt 38650, - Ft illetményalap.


Hogy ba.......k meg a jó qurva anyjukat, a döntéshozóink!

2023. júl. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!