Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok a fiatal emberek, akiknek...

Azok a fiatal emberek, akiknek megvan lakás/ház, autó, nyaralás, mivel foglakoznak, mennyit kereshetnek?

Figyelt kérdés
El sem tudom képzelni, mennyi fizetés szükséges ezek megteremtéséhez, fenntartásához. Egyre több fiatalt, fiatal párt látok tehetősnek. Kíváncsi vagyok, milyen állásuk lehet.

2020. jan. 28. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Én is egyébként látok ilyen fiatalokat. Több millios autóval járnak meg lakás meg minden miközben alig múltak 20 évesek.

Szerintem a szulok tehetősek es ezert igazsagtalan a világ mert nem mindenkit tudnak tamogatni es sajnos a mai penzes vilagban 0-rol indulni egy fiatalnak esekye sincs ebben az orszagban lakashoz jutni.

2020. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Állásuk? :) Vicces gyerek vagy te.

Igen, én is ismerek ilyeneket. Mindegyikük vállalkozó, vagy ha nem, akkor aputól-anyutól kapott házat, autót.

Állásuk :D

2020. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Ezek nem alkalmazottak.

Apuci anyuci tolta alájuk. A kisebbik részük pedig vállalkozásból érte el azt amit.

2020. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Lakás 35 nm, új 6.3 milliós autó (kp.), évente 2x USA nyaralás.

Állami állás irodában, nettó 220-250 között túlórától függően.

16 éves korom óta dolgozom és gyűjtöm a pénzt.

Iskola mellett is megvolt a havi nettó 150, cserébe nem voltam jó tanuló.

Nem iszom, nem dohányzom, nem járok bulizni.

24/F

2020. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Szülők vették a zömének a lakást, kocsit, nyaralást. Ha pedig pár, akkor ha mindegyik keres csak 200-200 nettót, abból már lehet fenntartani a szintet. (nyilván nem a luxus szintet).
2020. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Egy közeli barátom sportmasszőr, fizioterapeuta. Két állása van sport csapat és szövetségnél. Néha nemzetközi versenyekre is viszik, felkészülési táborokba. Mellette magánban is vállal. Idén lesz 25. Kocsi nincs, de lakása van. Ami kívülről látszik, hogy nyaralás az neki munka, de cserébe simán hazavisz 6-800 között.
2020. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Siman sajat lakasban elo 200 nettobol
2020. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Az elmúlt évtizedekben elég sok diplomás fiatal végzett, így ha párban is vannak és dolgoznak, akkor komoly összegeket tudtak félretenni. Tehetősebb családokban gyakori a szülői segítség, van ahol abban testesül meg, hogy biztosítják a tanulását, esetleg kap egy önerőt a lakáshitelhez, ritkább esetben lakást is. Az ilyen családokban a vagyonfelhalmozás működik generációról generációra adják tovább és gyarapítják a javakat. Több ilyen embert ismerek, amely családokban mindenkori elvárás, hogy az idősebbek segítik a fiatalabbakat, akik majd az ő gyerekeiket támogatják. Nagy előny, olyan családokhoz képest, ahol mindenki magára gondolva elszórja a pénzt, az örökséget.

Lehetnek vállalkozók szép számmal, vagy alkalmazottak versenyszférában elég jó fizetéssel. Közgazdászok, mérnökök, programozók, jogászok, orvosok stb.

2020. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Én nettó 250ezret keresek, párom nettó 180ezret. Vidéki megyeszékhelyen élünk. Diplomásak vagyunk, nem dohanyzunk, nem iszunk, tudunk bánni a pénzzel, ennyi
2020. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

#4. Ezzel csak az a baj, hogy rohadtul nem jön ki...

Kimatekozhattad volna, mielőtt ide hánytad ezt a hatalmas kamut!

24 évesen, ha 16 éves korod óta dolgozól és 250 ezret keresel (ráadásul diákként még kevesebbet), akkor nem jöhet ki egy 6 milliós kocsi, egy 35m2-es lakás, és még évi 2 utazás az usában is, akkor sem ha csak egy hetet vagy ott és mondjuk egy olcsóbb részén, pl. Nebraskában.


Vagy neked is segített anyu-apu, s csak egy része hazugság annak amit itt leírtál, vagy az egészet kitaláltad.

2020. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!