Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtam munkáltatómnál ami...

Felmondtam munkáltatómnál ami egy kölcsönző cég, ők elengedték volna a 15 nap felmondási időmet. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Alig járok próba idő után. De a vég ahová kikozvetitettek, nem engedi és azt mondja ha nem dolgozom le, akkor kártérítési pert indít ellenem. Mire számítási vagy mit tehetek? Másik munkahelyem ugrik ez miatt
2020. jan. 29. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, de a közvetítővel állsz szerződésben. Innentől kezdve a cég, ahová kiközvetítettek, nem követelhet rajtad semmit, te nem állsz velük semmilyen jogviszonyban. Ha kártérítést akarnak, akkor azt a közvetítőtől kerhetnek, mert velük van szerződésük.
2020. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A közvetítő írásba adta a 15 napot?
2020. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!