Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ellátási-lánc...

Szerintetek ellátási-lánc menedzsment vagy vezetés és szervezés mesterdiplomával ki lehet tőrni az önkormányzatból, ha 28 évesen semmilyen veresenyszférás tapasztalatom nincs?

Figyelt kérdés

Közigazgatás-szervező alapdiplomám van, 2 nyelven beszélek)(angol felsőfok, német közép)...

3 éve dolgozom önkormányzatban főállásban, előtte csak diákmunkáim voltak.


Ha megcsinálnám a Ellátási-lánc menedzsment MSc-t és jelentkeznék mondjuk egy beszerzői állásra egy multinál, akkor szerintetek felvennének e és ha igen, mennyi lenne a kezdő fizum? (vagy a reálisan elvárható minimum bruttó bér)


Ugyanezek a kérdéseim lennének a vezetés és szervezés MSc-vel kapcsolatban is, felvennének e egy HR osztályra és ha igen, mennyi lenne a reális kezdő fizetés?


Vegyük figyelembe, hogy idén már 28 éves leszek, tehát 30 éves korom után lenne meg az MSc.



Illetve gondolkodom még a vállalkozásfejlesztés mesterszakban is, mivel nagyon jókat hallok az elhelyezkedési arányokról, de őszíntén nem tudom, hogy leginkább milyen irányban lehet menni vele...


A válaszokat előre is köszi!



2020. jan. 30. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

"3 éve dolgozom önkormányzatban főállásban"


Mit csinálsz?

Önkormányzatban azért elég sok mindent lehet.

2020. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellátásilánc menedzsmentet végeztem.


Logisztikai területen el tudsz majd helyezkedni vele. Viszont releváns tapasztalat nélkül BP környékén is 200-250.000 nettó körül kell számolnod (pár év tapasztalattal ez mehet bőven felfelé)

2020. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Extra diploma nélkül is el tudsz helyezkedni nyelvismerettel logisztikai vagy asszisztensi területen
2020. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez de durva. Kísértetiesen hasonlít az én helyzetemre amit leírtál. :) Én is közigazgatásit végeztem majd elmentem járási szinten a hivatalba három évet lenyomtam de ez akkor zsákutca volt hogy már kezdtem kiégni így három év után ami igencsak aggasztó. Felelősség nagy, fizetés röhejesen alacsony volt. Semmi előrelépés, rettenet.


Úgyhogy eljöttem, most külföldön dolgozom nyilván nem a szakmámban... De a pénz kell. Közben ezzel együtt párhuzamosan elkezdtem levelezőn az ellátásilanc menedzsmentet.


Sokat gondolkodtam hogy vajon a vez. szerv vagy ez legyen de úgy éreztem ezzel nagyobb esélyem van elhelyezkedni jó helyen így emelett döntöttem.


Nem mostani kérdés de végül jelentkeztel? Ha igen melyikre , felvettek?

2020. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És basszus most nézem még a korunk is egyezik majdnem mert én idén leszek 27. Szerintem sose késő belevágni most tanulj még míg fiatal vagy.
2020. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Asszisztensi terület szerintem nem lenne egy óriási előrelépés.
2020. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!