Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresésnél mennyire...

Álláskeresésnél mennyire játszik a magánélet? 40 éves szűz vagyok. Nem szivesen mesélnék róla.

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 11:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Mondd oda, hogy senkinek semmi köze a magánéletedhez, szóval, annak aki ezen csámcsog szintén nem lehet sok élete. Egyébként semennyire. Ha mégis megkérdeznék, bár pofátlanság, akkor mondd, hogy nem szeretnél beszélni a magánéletedről, mert a munkát és az életedet nagyon külön kezeled. Vagy csak válaszolj tőmondatokban, egy- egy szóval, amivel nem árulsz el semmit. Pl.: nem, ja, aha, ok, ilyenek. Hagyd, hogy magukról dumáljanak, addig sem kérdezősködnek.
2020. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Véletlenül találtam rá erre a kérdésre.

Kérdező, mi a helyzet így másfél év után?

Sikerült váltani?

Egyébként simán lehet azt kamuzni, hogy volt 1-2 barátnőd x éve x városban, de a távolság miatt nem működött.

Ennyi. Nem kell túlbonyolítani. Ha megkérdezik, hogy hívták, mondd azt, hogy Emese vagy Renáta vagy tököm tudja. Ha jobban érdeklődnek (pl mi a teljes neve, van-e facebookja) mondd, hogy nem szeretnéd kibeszélni, meg kiadni az adatait. Ha mégis faggatnak, akkor megismétled önmagad. Nem tartozol elszámolással senki másnak csak önmagadnak.

2021. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Megmondod nekik, hogy magánügy.Most szakítottam a barátnőmmel, mert jött egy harmadik személy.Nincs kedvem róla beszélni.
2021. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ja azt hittem a Szűz hónapban születtél.
2021. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!