Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az emberek miért szeretnek...

Az emberek miért szeretnek beleszólni, hogy én mire költöm a saját pénzemet?

Figyelt kérdés

Állandóan ez van ... Veszek valamit, és jön a megjegyzést, hááát ők nem erre költötték volna, háát jobb helye is lett volna, jaaj ez felesleges. Főleg rokonoktól, de ismerősöktől is hallom vissza.

Miért szeret mindenki pénzügyi tanácsokat osztani? Nem mindegy nekik mire költöm a saját pénzem?


Másnál is előfordult már ez?


2020. febr. 4. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Főleg amikor lelkesen mesélem nekik, hogy mit vettem.. Kb mint ha az irigység miatt mondják már, hogy hülyeség.
2020. febr. 4. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nekik mesélni róla. Kész.
2020. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Vannak azok, akik imádnak más tárcájában turkálni.


2. Vannak azok, akik rendszeresen és következetesen szrul költik el a pénzük, és emiatt nonstop nyafognak. Én speciel az ilyeneknek szoktam már hasonlókat mondani, hogy ha idiótaságokra költi akkor mit vár..? :D

2020. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felőlem loszorre is kotheted ameddig nem tőlem kered kölcsön
2020. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!