Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnökök 1-2év tapasztalattal!...

Mérnökök 1-2év tapasztalattal! Mennyit kerestek 2020-ban vagy mennyit kérnétek az interjún?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ milyen a pozíció és hol van a munkahely. Infosként nettó 400ezertől.
2020. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy, hogy egy építészmérnökről van-e szó aki nagyrészt hazai piacra termel vagy egy villamosmérnökről aki egy hazai multinál külföldre mondjuk. Mert kb ilyen felállásban lehet duplája is a fizetésük a villamosmérnök javára.
2020. febr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Egy villamosmérnök kb. közel dupla annyit keres, mint egy építőmérnök. Ha pályakezdő villanyos lennék, akkor min. bruttó 400-at kérnék Pesten.
2020. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Multi érdekelne inkább és vidéki nagyvárosokban
2020. júl. 6. 18:31
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Építészmérnökként örülök ha nettó 200-250 közt kapnék. Egy statikus ennek a duplája de vannak olyan mérnökök akik a négyszeresét is simán.
2020. júl. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor volt ilyen kérdés, ha leírom mennyi az annyi (vegyészmérnök br. 217eFt) sosem kaptam 0%-nál többet :)
2020. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 ez valószínűleg azért lehet, mert nem kötelező vegyészmérnökként ennyit keresni. Ha ennyit keresel, az a te döntésed.
2020. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 áruld már el vegyészmérnöki barátunknak hogyan kereshetnek többet amikor a ritka kivételt leszámítva így keresnek. Vagy minden vegyészmérnöki menjen külföldre vagy dolgozzon 3 munkahelyen? Mi a megoldás szerinted?
2020. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Be kell látni, hogy mérnöknek tanulni, pár szakot leszámítva nem annyira buli mint ahogy gondolják sokan. Gép, jármű illetve a villamos-It ipar az ami frankó. A többi azért erősen gyenge. Azokat az iparágakat ahol nagy multik nincsenek azokat meg meg se említsük.
2020. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

"#7 áruld már el vegyészmérnöki barátunknak hogyan kereshetnek többet amikor a ritka kivételt leszámítva így keresnek. Vagy minden vegyészmérnöki menjen külföldre vagy dolgozzon 3 munkahelyen? Mi a megoldás szerinted?"


Dehogy árulom el, nem kell nekem a plusz konkurrencia. Én is vegyészmérnökként végeztem, de most olyan munkakörben vagyok, ami inkább gépészmérnöki (de mérnöki!). Gondolom ti meg elmentetek valami gagyi laborba gyakorlatilag technikusi munkakörbe, ahogy sok ismerősöm is.

2020. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!