Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnökök 1-2év tapasztalattal!...

Mérnökök 1-2év tapasztalattal! Mennyit kerestek 2020-ban vagy mennyit kérnétek az interjún?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 217, ne röhögtessetek már azért. :) Én elhiszem, hogy valakinek nem jön be ezzel a diplomával az élet, de tisztában vagyok a volt szaktársaim jó részének a fizetésével, meg a családomban is van szakmabeli, szóval még ha itt a gyakorin mártírkodhattok is, de nekem nem adjátok ezt be.
2020. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Br 1240 Ft-os órabért adnak az új melóhelyemen.


Környezetmérnök F/29 (jelenleg Mekiben tálcaszedő)

2021. jan. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én 15 éve voltam kezdő, mai fejjel sokkal pofátlanabb pénzt kérnék, mint amennyit akkor kértem.

Ha mindenki sokat kér, kénytelenek lesznek megadni.

2021. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak azért kezdtem el a bérszámfejtést tanulni, hogy majd az iylen kérdéseknél az arcotokba tolhassam a névkitakart adatlapokat, hogy ki mennyit keres.


Akinek szerencséje van mert jelenleg magas a pénze, annál sem biztos, hogy bármeddig kitart, vagy a helyén hagyják.



Több lábon kell állni (ősi bölcsesség) .

2021. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ha mindenki sokat kér, kénytelenek lesznek megadni."


Aha, álmodj!


Merci gyár is behozta az ukránokat törököket kakiért pisiért dolgozni, és csoportvezetőt felvesznek bruttó 350 ért ukrán-török nyelvvizsgával!

2021. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja, nem droid szintre gondoltam. Ott nem vagy alku pozícióban. :D
2021. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát, a soron is van csoportvezető, meg az irodában is, és kicsit mást jelent...
2021. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!