Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Őszintén, mennyi a NETTO...

Őszintén, mennyi a NETTO fizetédes SZEGEDEN és KÖZVETLEN közelében? (2020)

Figyelt kérdés

A válaszokat a következő formában várom:

- munkakör megnevezése

- havi ledolgozott óraszám

- netto fizetés

2020. febr. 6. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, èn is nézegettem ezeket, csak nem tudom mennyire reális. Azért tettem fel a kérdést inkább. :)
2020. febr. 6. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg reálisabb, mint abból következtetést levonni, hogy 2-3 szegedi a ~160 000-ből leírja ide a fizetését (ami vagy igaz vagy nem).
2020. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Miért érdekel?

Válasz esetén

- hogyan tudod ellenőrizni, ha bárki válaszol kérdésedre, az igaz;

- kérdésedből hiányzik: 'mennyi ideje dolgozik annál a cégnél abban a munkakörben?' (ami pedig meghatározója a keresetnek.

2020. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már elköltöztem, sok helyen probalkoztam, sehol sem adtak többet a minimálbérnél, pedig 2 diplomám van. Legutoljára boltban dolgoztam, ami webshop is volt egyben, tehát ha nem vevőztem, akkor a webshopot csinaltam, rendeléseket vettem fel, csomsgoltam stb. 8 órában, 120ezerért. Párom mérnöki irodában dolgozott, ő napi bejelentéssel volt, de rendesen havi 160 órát dolgozott, ő megkeresett 130-150ezret, túlórától függően
2020. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm ismèt a válaszokat!

A felvetés jogos, nyilván nem tudom ellenőrizni, hogy valós adatokat írtok-e le, viszont úgy vélem, hogy így ismeretlenül teljesen felesleges lenne kérkedni magas, valótlan fizetésekkel.

Hogy mennyi ideje dolgozik az adott helyen, pedig valóban mérvadó, köszönöm, hogy írtad, azt is leírhatjátok.

Utolsó neked külön köszi. Szomorú, de èn is ezt tapasztalom, szánalmasak a fizetések, diploma ide vagy oda.

2020. febr. 8. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Garantált bérminimum, érettségivel.
2020. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

bolti eladó( egyszemélyes üzletben)

havi 168 óra átlagban

kereskedelmi érettségivel, majd 30 éves tapasztalattal bruttó garantált szakmai minimálbér 210.000.-( nettó 139.000.-)

2020. febr. 17. 17:29