Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fressnapf üzletben dolgozott-e...

Cukikutyus kérdése:

Fressnapf üzletben dolgozott-e valaki az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a jelenlegi munkakörülmények,ugyanis pár évvel korábbi véleményeket olvastam már,de azóta változhattak a dolgok. A friss vélemények érdekelnének.Most voltam állásinterjún,érdekelne,hogy érdemes-e bevállalnom a munkát,ha netán felvesznek. A válaszokat köszönöm.

2020. febr. 6. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Trógerek, amit leirnak azt sem tartjak be .Tipikus hazai maszek és gagyi multi keverék . Átmenetileg ki lehet húzni par hónapig . Aki ott élvezkedik az kapcsolattal frissen került be ,de kiutaljak és csesztetik mindenhol egymást .
2020. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,nem túl jó kilátások...én is erősen gondolkodom,hogy bevállaljam-e,mert elég kevésnek bizonyul a fizetés,a munka mennyiségéhez képest. Ugyanennyiért láttam ülőmunkát is.De még az se biztos,hogy kiválasztásra kerülök.Holnap kiderül!
2020. febr. 6. 17:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolò!

Közben kipróbáltam,lehúztam keményen 3 napot,majd menekülőre fogtam.Szóról-szóra igaz,amit leírtál.Szó szerint trógerek...a főnökséggel nem volt baj,viszont a munka megszervezése,az új dolgozók szopatása,és a kolléganője viselkedése felháborító,és gusztustalan.Nekem ez hatalmas csalódás,hisz azt hittem állatszerető emberek közt lehetek,akik összetartók,rendesebbek,de sajnos kiderült,hogy minden kereskedő egyforma,ugyanolyan vergődős,irigykedő,rosszindulatú R.banc.Nem is értem,miért is vártam mást ettől a fajta élőlénytől ..

2020. febr. 24. 06:06
 4/7 anonim válasza:
100%

Dolgoztam ott kis ideig. Tipikus multi kereskedelmi cég, ne ferdítse senki tisztán látását, hogy ez egy cuki állatbolt.

Pár hétig ment rendben a dolog, de aztán kezdték kimutatni foguk fehérjét, a munkatársakkal volt a legtöbb baj igazából. A cég csak szimplán nem fizet eleget 12 órás álló robotoláshoz.

A munkatársak meg tipikus proli magyarok, nem mindegyik, voltak jófejek, viszont voltak olyan ostoba sötétek is, hogy otthagytam még mielőtt egy zsák kutyakajával vertem volna meg.

Az a probléma, hogy a kereskedelemben akárhova mész az ilyen lesz.

2020. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jocc73,kb.pont ezt tapasztaltam én is.Abszolút lekezelő, bugris ócsai csajt fogtam ki,aki "betanított",vagyis konkrétan tojt a fejemre.

Életemben először,ám de utoljára dolgoztam kereskedelemben.Kalandvágyból kipróbáltam,de csak az állatok iránti szeretetből,meg a lakhelyemhez nagyon közeli elhelyezkedése miatt,és ami még vonzott,hogy lettek volna szabad hétköznapjaim is,de úgy begurultam,amikor már az első pillanattól kezdve ellenségesen viselkedtek mindketten,főleg a túlsúlyos kis parasztasszony,aki nyilvánvalóan azért sem kedvelt meg úgy hirtelenjében,mert kb.10 évvel idősebb létemre nem sikerült olyan tramplira híznom magam,mint őkegyelme.

A fizetés és egyéb körülmények mégcsak nem is zavartak volna,mert felülírta volna a hely közelsége,csak nem mindegy milyen hangulatban dolgozik az ember...nálam sem fért bele ez a stílus.

A kutyakajás pofánvágáson én is gondolkodtam akkor,csak sajna kamera van mindenhol,ezért nem akartam volna balhét belőle...

2020. ápr. 27. 19:10
 6/7 anonim válasza:
Nos a feleségemmel azt gondoltuk, a Fressnapf mint állatbarát üzlet, talán emberbarát is. Ő el is helyezkedett náluk, s kiderült nagyon nagyon nem emberbarát cég. Ha láttatok még utálatos, az első perctől ellenséges, rosszindulatú, irigy kollégákat (mindenkit beleértve), akkor a Fressnapf viszi a pálmát. A feleségem messze a legtöbb aktívot csinálta (ajánlás-eladás a pénztárnál), a teszteket kiválóan megcsinálta (hozzáteszem a szabadidejében otthon), mégis őt találták a legalkalmatlanabbnak. Igazából értem én, pont azért kezdték ki, mert ők képtelenek voltak teljesíteni és a jól teljesítőt ki kell marni minél hamarabb. De ami a fő probléma, hogy a vezetők se foglalkoztak a tényekkel, csak a rosszmájú fülesekkel. Borzasztó cég. Ha nem lenne büntetendő az emberölés, már a feleségem néhai kollégáiról beszélnék.
2021. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 teljes mértékben egyetértek! Azóta ismét kerestem egy állatokkal kapcsolatos munkahelyet,egy híres kisállatfelszereléses céget,csak annyit írok,hogy jk9,és ott is hiú àbrándokat kergettem,azt hittem ezúttal is,hogy állatbarát emberek közt jobb lesz minden.Ott meg pár hónap után kirúgtak,mint a pinty,miután betegség miatt kivettem 1,azaz 1 nap szabit! Most,hogy Covid van,és emberek halnak meg,a dolgozót kivágják,mert csak egy kisebb betegség miatt egy napot nem megy be,és nem is mentem el táppénzre,hanem rosszullétekkel végignyomtam azt a hetet...és ne tudd meg,az ominózus 1 nap szabi után én lettem az 1.számú közellenség,attól kezdve nem volt maradásom...egy vérbeli irigy vén banya a főnök nő,aki valójában irigy volt rám,mert fiatal vagyok,és nem nyaliztam neki.Úgyhogy ezek is kamu állatbarátok! Az ember ugyanolyan gonosz ember marad,akármivel foglalkozik,minden csak a profit körül forog
2021. febr. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!