Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem kérdezték meg tőlem...

Ha nem kérdezték meg tőlem állásinterjún, hogy mennyi lenne a bérigényem akkor nem is akarnak felvenni? (gyakornoki pozíció)

Figyelt kérdés
Meg igazán nem sok mindent kérdeztek, csak bele-bele kaptak az önéletrajzomba, meg többször megkérdezték van-e kérdésem. Volt sok, de a fizetést nem hoztam szóba mert szerintem azt nekik kellene, nem?

2020. febr. 7. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha visszahívnak egy második körre. Gyakornoknál meg nemigen kérdeznek bérigényt sztem, megmondják, hogy ennyit kínálnak és kész.
2020. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy majd beszélünk jövőhéten, de egy gyakornok is kétkörös interjú van manapság?
2020. febr. 7. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, ha újra beszéltek...
2020. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
gyakornokként ne számíts arra hogy alkudoznak majd, megmondják hogy ennyit adnak, te meg eldöntheted hogy kell vagy sem, de kb. ennyi
2020. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornokoknál a legtöbb helyen fix, hogy mennyit adnak, nem alku tárgya. Nekem anno már az első hívásnál telefonban megmondták, hogy mennyi lenne a fizetésem.
2020. febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen a gyakornoki fizetés fix. A két körös interjú pedig nem olyan ritka. Nekem gyakornokként négy körös is akadt.
2020. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!