Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha állásinterjún megajánlják...

Ha állásinterjún megajánlják az állást, de még van mellette több állásinterjúd amire azért még elmennél. Mit illik ilyenkor mondani?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérsz 1-2 nap gondolkodási időt, valamint kéred, hogy küldjék át a szerződést, hogy el tudd olvasni, ezzel 2 napot még tudsz nyerni, amit elfogad bárki. Több már gyanús
2020. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. febr. 3. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Fogadd el, úgysem tudsz azonnal kezdeni a felmondási idő miatt. Aztán ha valahol máshol jobat kapsz, akkor próbaidő alatt felmondasz és mész oda.

Ez csak munka, nem család, vagy barátok, nem kell aggódni, hogy jaj mit fognak szólni.

2020. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első munkahely lesz. Csak behívtak még 1-2 interjúra és azokra is elmennék.
2020. febr. 3. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de szerintem óvatosan kell bánni azzal, amit azonnal megajánlanak. Velem is előfordult egyszer, de még próbaidőben eljöttem a cégtől. Az eset óta gyanúsan néznék minden ilyenre, ha azonnal ajánlatot tennének, nem is fordult elő azóta :)
2020. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!