Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két diplomával rendelkezem....

Két diplomával rendelkezem. Állásinterjúra megyek, azonban nem tudom, hogy pályakezdőként mennyi nettó fizetésről lehet beszélni? AutoCAD szoftverben kell távközlési terveket rajzolni.

Figyelt kérdés

2020. febr. 13. 13:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
gondolom te se úgy mentél oda, hogy tudtad mit hogy kell :D betanítottak? Ha igen sok idő volt mire belerázódtál?
2020. febr. 13. 14:58
 12/22 anonim ***** válasza:
49%
Én is msc-s térinformatikus vagyok, plusz zudpl programozni is, Autocad es társai alap. 3 évet dolgoztam mérnöki irodában távközlési kábeleket rajzolgatva, most egy eleg nagy megyeszekhelyen dolgozom terinformatikusként kemény brutto 279ezért, és ez már jónak számít.
2020. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"most egy eleg nagy megyeszelyen dolgozom terinformatikusként kemény brutto 279ezért, és ez már jónak számít."


Hát most nem azért de logisztikai cégnél sima 8 elemis trógerek leteszik a cég által fizetett targoncás tanfolyamot (egy majom ki letenné) és kapják gép anyagmozgatóként a 280-300-320 bruttókat + pótlék.


8 általánossal vesznek fel és lasszóval kergetik a melóst.

2020. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindenkinek ez az életcéja, hogy ilyen trógerekkel dolgozzon együtt. Én inkább keresek kevesebbet, de normalis munkahelyen es közegben, de vannak olyanok is, amit te mondasz. Bátyám is lediplomázott földrajz szakon, mégis targoncásként dolgozik műszakban. Kinek mik az igényei
2020. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2020. febr. 13. 22:32
 16/22 anonim ***** válasza:

Hidd el geográfusként a többi szakiránnyal sem egy főnyeremény elhelyezkedni.

Mondjuk a környékeden az már biztos hogy nálam a hajdúszoboszlói önkormányzat örökké felejtős lesz.

Nudli fizetés és a nagyfőnök még az önéletrajzomat sem nézte meg hanem légből kapott dolgokkal dobálózott felém.

2020. febr. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjuk már ezt a “két diploma” elnevezést az MSc-re.. amióta bevezették az új rendszert, mindenki ezzel dobálózik. EGY diplomád van, ami MSc szintű. Bocs de megőrülök ettől a felvágós szövegtől. De hogy válaszoljak is: én olyan 300 bruttót mondanék.
2020. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"GY diplomád van, ami MSc szintű."


Kettő van neki. KETTŐ.

Egy Bsc és egy MSc. KETTŐ van neki.

Aki mást mond azt se tudja mit beszél.

2020. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"én olyan 300 bruttót mondanék."


Ennyit egy segédmunkás félalkeszen is megkap egy építkezésen.

2020. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt se tudom mit beszélek, jólvan..:) ez egyenértékű az osztatlan képzésű diplomával. A szintet kell megkülönböztetni. Két diplomának azt nevezem ha ez mellé egy másik területről is szeret diplomát. És igen, egy pályakezdő nem keres sokat, a tapasztalatot fizetik meg, nem azt hogy meresztetted a s*gged a suliban. Viszont neki meredeken emelkedhet a fizetése ha ügyes, ellentétben a segédmunkással.
2020. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!