Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A miskolci Boschban milyen az...

A miskolci Boschban milyen az irodában dolgozni?

Figyelt kérdés
Milyenek a körülmények? Mekkora a szigor? Ki lehet-e menni wc-re kérdés nélkül? Van-e ingyen víz/kávé/tea? Stb. Ilyenekre lennék kíváncsi.

2020. febr. 14. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cég az, ahol engedélyt kell kérni ahhoz, hogy kimehess a wc-re??? Komoly kérdés? Olvastam ilyet pénztárosoktól már nem emlékszem melyik cégnél, de azért ez elég extrém. A cégek 99% nem óvodásként bánik a dolgozóival.

Hol nincs ingyen a víz? Milyen kérdések ezek??

2020. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Milyen cég az, ahol engedélyt kell kérni ahhoz, hogy kimehess a wc-re?"


Hallottam már ilyenről.


"Hol nincs ingyen a víz?"


Mármint nem csapvízre gondoltam, hanem ásványvízre, vagy tisztított vízre.

2020. febr. 14. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
SEmmi sincs ingyen, viszont utalnak a kártyáidra lóvét, amit csak kajára/piára lehet felhasználni.
2020. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Pl operátori munkáknál nem mehetsz csak úgy ki wc-re, csak szünetben. Szép is lenne, ha megállna miattad a sor.
2020. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: a kérdés irodai munkára vonatkozott. Hogy ott engedélyt kell-e kérni a wc-re menéshez.
2020. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ez a WC-s kérdés csak egy példa volt amúgy. Leginkább a körülmények érdekelnének. Meg hogy mennyire hajtják az embert. Szóval olyasmi, ami egy állásinterjún nem derül ki.


"Pl operátori munkáknál nem mehetsz csak úgy ki wc-re, csak szünetben. Szép is lenne, ha megállna miattad a sor."


Ez egyáltalán nem érdekel.

2020. febr. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!