Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a magyar fizetések...

Szerintetek a magyar fizetések teljesen korrektek csak a fiatalok nem tudják beosztani a pénzüket?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen élhető ez az ország simán lehet egy albérletet fizetni, gyereket vállalni, semmi gond a kerestünkkel csak a szülők szerint az ifjak nem tudják beosztani a pénzüket jól mondom?

2020. febr. 15. 00:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Mert a 8 ker eléggé bent van. De szinte biztos találsz külső kerületben olcsón. Mi se a belvárosban fizettünk 45-t!
2020. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem . A fizuk túl alacsonyak . Nagyon be kell osztogatni. Pl nem lehet agyba-főbe nassolgatni, meg új ruhákat venni, vagy pl mondok egyszerűbbet, egyszer volt itt korábban másik kérdésnél egy komment; arról szólt, hogy elköltözött magyarként Mo-ról Angliába, és nem azt mondja, hogy dúskál a pénzben, de legalább nem kell nézegetnie az árakat, és neki ez éppen elég. PL tehát, hogy a sajtok közül melyiket vegye, hanem csak mondjuk lekap egy szimpatikusat a polcról; vagy például nálunk volt az, elmentem muterommal vásárolni (Mi Mo-n lakunk és laktunk is mindigis), tehát elmentünk vásárolni anyával, és akkor el kezdte nézegetni a sajtokat. És akkor kérdezem tőle, hogy "Jó minőségűt keresel, vagy olcsót?" És akkor mondta, hogy olcsót. Pedig én még azért reménykedtem. Asszem sajtból ő például azt szokta mindig megvenni , ami le van akciózva; van , amikor finom sajt van leakciózva, van, amikor nemigazán jó minőségű.
2020. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Sajtból van 1500Ft/kg árban is meg ennek a 10X ért is.

Azt veszed meg amire pénzed van.Az,hogy mire vágysz meg mit szeretnél az teljesen más dolog.Bizony Angliában is nézegetni kell az árakat(meg máshol is)és vannak olyan dolgok amik átszámolva akár még olcsóbb mint itthon,viszont rengeteg olyan dolog aminek az itthonihoz képest brutális ára van.

2020. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy a fizetés, attól függetlenül ugyanúgy nézegetem a sajt árát és ugyanúgy felirom a kiadások közé.
2020. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!