Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy érettségivel és egy bani...

Egy érettségivel és egy bani szakügyintéző felsőfokú végzettséggel mennyi eséjjel juthatok be egy bankba dolgozni és menyi lehet a fizetésem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de ezzel a helyesírással nem nagy valószínűséggel.

(Nem gúnyból írtam,de nagyon fontos a helyes magyar helyesírás)

2008. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Banki szakügyintézőként ( amit valószínű elütöttél) Lehet esélyed, de csak ly-nal.
2008. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak meg nem tanulsz kasszát-fúrni,az első időkben igen karcsú,előnyt élveznek fizu-emelésekkor a diplomások + a protisok!
2008. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindenkitő bocsánat az elírásokért:S:S siettem abból adódóan írtam így de azért a válaszokat köszönöm szépen
2008. nov. 20. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. helyesírás. (a j ly hibát nem lehet a sietségre fogni. bankban meg főleg. dolgoztam bankban, gyorsnak kell lenni, ott nem tévedhetsz!)

2. banki ügyintéző végzettséged OKJ-s, vagy egyetemi, vagy főiskolai? (csak mert ha az utóbbi kettő közül valamelyik, akkor miért emelted ki külön az érettségit? ha nem egyetemi/főiskolai, akkor nem felsőfokú).

3. lehet, hogy az első időkben "karcsú", de még így is szép, ha sokat dolgozol, és persze nem mindegy, hogy melyik banknál.

2008. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!