Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki szakügyintéző végzettség...

Banki szakügyintéző végzettséggel körülbelül mennyit lehet keresni havonta?

Figyelt kérdés

Idén júniusba végeztem el egy képzést (Statisztikai és gazdasági ügyintéző), de azt mondták, hogy ezzel nem sokra fogom vinni az életben... Ezért most szeptembertől kezdem a banki szakügyintézőt, és arra lennék kíváncsi, hogy ha ezzel akarok elhelyezkedni körülbelül mennyit kereshetek havonta?

Köszi, ha valaki tud segíteni!


2010. aug. 29. 17:52
 1/3 anonim válasza:
100%
HA jó helyen sikerül elhelyezkedned (mármint jó céghez) akkor egész jol meg lehet belöle élni viszont (!) énis ezt tanulom és sajnos azokat veszik fel először akinek diplomája van erről, tehát főiskolai végzettségüeket és ha neked okjs felsöfokud lesz, mint nekem, akkor max kis takarékszövetkezetbe kapsz munkát ami nem igen fizet annyit mint egy erste.
2010. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

OKJ-s felsőfokú ez is... Hát ez szomorú :(

Köszönöm, hogy válaszoltál.


Ha már Te is ezt tanulod, érdeklődnék, hogy szerinted mennyire nehéz ez a képzés? Illetve, hogy van-e idegen nyelv? Mert a képzés leírásánál nem találtam idegen nyelvi kommunikációt. (Bocsi a sok kérdésért, de ez a képzés nálunk most indul először, és szinte semmit nem tudok róla, hiába kérdeztem a beiratkozásnál azt mondták, hogy nem tudnak válaszolni ezekre.)

2010. aug. 29. 18:13
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok.

2006-ban végeztem el azt, amit te, de mivel nem adott az iskola gyakorlati lehetőséget, max wc-papírnak használhatom a bizonyítványomat. Mert ahová jelentkeztem valutapénztárosi és angol középfokú is kell, mellette legalább 1 év gyakorlat.

Esetleg, ha leteszed a valutát és az angolt is, nagyobb esélyjel indulsz az állásért.

Nekem nem sikerült a szakmában elhelyezkedni, csak egy gyárban és egy kocsmában dolgoztam (!), jelenleg gyesen vagyok.

Sok sikert!

2010. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!