Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen cég álláshirdetésének az...

Ezen cég álláshirdetésének az elvárások része konkrétan mit takar és miért csak tanulást/munkát kínálnak előnyként?

Figyelt kérdés

Elvárások:

* szeretnél egy barátságos, összetartó csapat részese lenni

* számodra a szakmaiság mindennél fontosabb és égsz a tudásvágytól

* Képesség önáló munkavégzésre


Amit cserébe mi kínálunk Neked:

* folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket

* ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt

* fejlődési- és karrierlehetőséget

* jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést


Nem okoskodásra vagyok kíváncsi, olvasni és is tudok, inkább fejtsétek ki, hogy egy cég az elvárások részben felsoroltak alatt részletezetten/konkrétan mit ért? Illetve miért tünteti fel pozitívumként egy munkavállalónak, hogy folyamatosan tanulhat és csapatban dolgozhat?

Ez egy IT-s álláshirdetés részlete, természetesen az elvárások részben még kismillió követelmény/technológia ismerete is szerepel.



2020. febr. 19. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve miért tünteti fel pozitívumként egy munkavállalónak, hogy folyamatosan tanulhat"


Ez miért ne lenne pozitívum?

2020. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos tanulás azért jó, mert ha tanfolyamra küldenek, azt már írhatod is a CV-dben és viheted tovább majd egy következő munkahelyre. Az elvárások rész alatt azt értik, hogy légy nyitott a szakmai fejlődésre + arra is, hogy kommunikálj majd az új kollégáiddal, de tudj dolgozni egyedül is, ha arra van szükség.
2020. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1: Miért lenne pozitívum? Jó esetben alap dolog, de a legtöbben szerintem nem is kedvtelésből csinálják, hanem, hogy ne rúgják ki őket. Miért nem inkább a fizetéssel/juttatásokkal/prémiumokkal/távmunkával/céges autóval/home office-al csábítják a jelentkezőket?
2020. febr. 19. 08:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert van akinek a szakmai fejlődés, kihívások nagyobb motiváció, mint a céges autó. A meg szerzett tudást már nem tudják elvenni és máshol is hasznos lehet.
2020. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4: "A meg szerzett tudást már nem tudják elvenni és máshol is hasznos lehet."


Hát ez nem biztos, hogy igaz, Én az egyetemen fél év alatt simán elfelejtettem, amit előző szemeszter alatt végigszenvedtem. Államvizsgára úgy kellett újratanulnom mindent, de szerencsére mákom volt és sikerült.

Ja meg bármikor jöhet egy ideg összeroppanás/agyvérzés a túlhajszoltságtól, de a távmunka/céges autó/kötetlen munkavégzés pont ennek esélyét lenne hivatott csökkenteni.

2020. febr. 19. 08:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Speciel vannak képzések, amik 1-1.5M -ra rúgnak. Én a seggem vertem a földhöz, mikor átvállalta a cég. Nem mindenki lusta és a túlélésre játszik, sokan szeretnek és akarnak is fejlődni, tanulni.
2020. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak az előzőeket tudom ismételni.

Rengeteg embernek fontos a szakmai fejlődés, fontos, hogy egyre több mindent tudjanak (ezzel együtt nő a piaci értékük is). Akinek ez nem fontos, az ne ilyen helyre menjen dolgozni!

2020. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Diákként két fajta cégnél dolgoztam.

A) magassabb fizetés, rosszabb munkakörnyezet, szakmai fejlődési lehetőség kevés.

B) alacsonyabb fizetés, jobb munkakörnyezet, nagyon erős szakmai fejlődési lehetőség, pörgősebb munka, több meeting-csapatösszetartó


Az a cégnél el lehet fejlődés nélkül evickélni évekig, semmit se csinálni, de nekem a fejlődésre van igényem. Nem véletlen a bérsáv tetejét kaptam fizetésnek amikor lediplomáztam és alkudozni se kellett.

Mindenkinek mások az igényei, de amit mondassz, hogy felejtessz az pl gyakorlással visszahozható. A legszélsőségsebb esetre pedig olyan csekély az esély, hogy elhanyagolható.


Az IT szektor pedig olyan, hogy ha nem képzed magad akkor a tudásod elavul. Jönnek új módszerek, új technológiák amikhez nem fogsz érteni. Ilyenkor meg majd jön valaki aki nyitott a tanulásra és lőttek a helyednek.

2020. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvárások:

- képes a csapatmunkára

- szakmai felkészültség és hajlandóság a fejlődésre, új szakmai ismeretek megszerzésére

- önállóság


Kicsit bugyuta volt a HR-es kislány, de azért szellemi munkakörre pályázónak ez egyértelmű kellene legyen szerintem.

2020. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert semmi értelme hogy beleírja. Fizetést mindenhol kapsz, ez teljesen evidens. A továbbképzés meg sokhelyen probléma. Vagy mért lennél boldogabb attól hogy szerepelne "versenyképes fizetés és hasonló" szlogenek?
2020. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!