Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok olyan gyorsan és...

Mondanátok olyan gyorsan és nem drágán elvégezhető szakmákat, amelyekkel alibi módon "el lehet lenni a zavarosban" és nem kell folyamatosan fejlődni?

Figyelt kérdés
Mert megszereztem a diplomám és baromira kiégtem a tanulásban. Többet nem akarok az életben tanulni csak bemenni 8-ra hazajönni max 18-ra (az éjszakázás is beleférhet, ha nem veszélyes), elmondják pontosan mit kell csinálni és megcsinálom, a pénzt hó végén megkapom, vasárnap meg otthon lazulok (szombati meló is belefér, ha nem stresszes). Biztos vannak ilyen munkakörök, mert olykor annyi komótos vidám emberkét látok, hogy nem tudom elképzelni, hogy valami nagy kvalifikált, felelősségteljes, stresszes munkát végeznének. Viszont nehéz fizikai munka se legyen (kőműves), mert elég sovány és gyenge vagyok. A gyorsan elvégezhető meg azért szempont, mert csúszással együtt sok-sok éves egyetemi tanulás után már eltelt a fiatalkorom és közel vagyok a 30-hoz, a szüleimre meg egyre kevésbé számíthatok mamahotel céljából.

2020. febr. 19. 11:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"moderátor esetleg valamelyik weboldalon"


Ilyen létezik? :D Én azt hittem ezt max az üzemeltető csinálja, amikor van ideje ránézni, nemhogy még valaki fizetést kapjon érte. Hol lehet ilyenekre jelentkezni? :D

2020. febr. 21. 17:39
 12/19 anonim válasza:
Mozdony vezető
2020. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12: Na, hát a mozdonyvezető minden csak nem alibi lötyögős munka. Lehet, hogy neked csak az tűnik, hogy ül a magányos kis kabinjában és zötyög a természetben, de valójában baromi nagy felelőssége van több száz ember életéért. Én pedig k****ra nem akarok felelősséget a nyakamba.


(Az sem valami vonzó, hogy rendszeresen lehet olvasni, hogy a semmi közepén tette ki xy mozdonyvezető az utasokat, mert lejárt a munkaideje és szabály szerint nem dolgozhat többet. Nem véletlen, hogy ilyen szigorúan veszik, mert baromi fárasztó lehet.)

2020. febr. 22. 10:46
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb egy férfinek az őrködés. Haverom biztonsági őr és semmit sem csinál konkrétan, csak ül és néha körbejár, meg beengedi az embereket. Havi 3 kiló megvan simán.
2020. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14-es hol adnak örködésért havi 300K-t?
2020. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15: Én azt is leszarom, ha 150-et adnak, csak nyugis legyen és ne legyen felelősségem.
2020. jún. 29. 20:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Társasházaknál, lakóparkoknál őrködik. Persze túlórázik sokat, úgy van meg neki, de szépen félre tud tenni. 14- es voltam.
2020. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, én 240 órával kapok 187-et GYMS megyében. Jó teszem hozzá egész nap filmezek vagy nyelvet tanulok este 9-kor meg lefekszek aludni váltásig, de gondolom a haverodnak se kell megerőltetnie magát
2020. jún. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ő is filmezik meg netezik egész nap, aludni is tud. :) Budapesten dolgozik.
2020. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!