Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sofőr munkahelyet hol keressek?

Sofőr munkahelyet hol keressek?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok és Somogyban lakok, beldöldeznék, de napi hazajárós lennék szívesen.


Soforallas.com/info-t átnéztem jófogást is, facen az összes ilyen csoportba benn vagyok, profession-t naponta nézem. Helyi újságot is online felületet is követem (sonline). Nem ismerek más álláskereső oldalt. És szinte az összes elérhető hírdetés a fejembe van, de itt a közelbe semmi sincs ( kivéve egy ,de az nem veszi fel a telefont ).


2020. febr. 22. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Jófogás.hu
2020. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írtam, átnézve, még azokat is megnéztem akik szintén ce jogsival keresnek melót.. 22 évesen esélyem sincs a közelbe..
2020. febr. 22. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ahol nyitott poziciók vannak, ott is az esélyed 1:150 lenne havi 160 nettóért.
2020. febr. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért azok szép álmok, hogy Somogyban belföldes, napi hazajárós sofőrmunkát találj. Próbálkozz futárcégnél esetleg, vagy helyi kisebb nyitott platós cégnél (sóderező, útépítő stb.) Onnan, ha az autóval nem is, de több sofőrrel közösen egy kocsival haza tudtok járni.
2020. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Futár az B jogsis, nincs kedvem 89 címhez kimenni, ezért lett meg a CE-m :) , de akor feleslegesen.


Sajnos rossz helyen lakok. Azért köszönöm. :)

2020. febr. 23. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szotyi transz. Szerintem jobb a nemzetközizés mint a belföldezés. Itthon 1 felrakó utána 3-5 lerakó, göngyöllegezés. 70%-ban rakodómunkás vagy 30%-ban sofőr. Utána könnyen tudsz céget váltani. Itthon utáltam belföldezni, sokkal stresszesebb.
2020. febr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok, a helyedbe mennék a wabihoz nemzetközire, utána haza jönnék
2020. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki gabonás leszek. :) nem kamionos, billencses.


Köszi a válaszokat.

2020. febr. 24. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!