Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még hamar van ahhoz, hogy...

Még hamar van ahhoz, hogy keressek magmanak állandó munkahelyet? Tovább lent. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Már az érettségi tesztelések után vagyok, és a fogalmazásokan szlovákból, és németből. Májusban, és Júniusban lesznek a szóbeli felelések. Májusban lesznek az eredmények, hogy hogyan írtam meg a teszteket, és a fogalmazásokat.


Adminisztráció a szakmám, de nem tudnám végezni a szakmámat a jövőben. Van praxom mint operátor autógyárban, dolgozgattam itt, mint megállapodás alapján, akkor mentem amikor szerettem volna. Ha belépnék ebbe a cégbe, ahol már dolgoztam, 3 műszak van, és 8 órás munka, és 600-630€ havi fizetés. Itt már ismernek, de 3 műszakos munkahelyre nem szeretnék menni. Találtam egy másik munkahelyet, ahol 700€/havi fizetést kínálnak, és + bónuszok egész 125€, 2 műszakos munka, TV-t gyártanak, itt is operátornak mennék.


Őszíntén megmondom, hogy nincs elképzelésem, hogy milyen munkát végezhetnék érettségi után. Van jogsim B. Többen azt mondtátok, hogy a szalagos munka nem jó, ami szerintem is, de milyen munkát találjak magamnak akkor?


Mikor adjam be munkahelyekre az önéletrazjomat.

Milyen munkát próbáljak meg?

Nincs elképzelésem.

Várjak még ezzel?


Kérlek adjatok tanácsokat. Nem tudom mit tegyek.


2019. márc. 14. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!