Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kieges stb. hol a kiut? Ti...

Kieges stb. hol a kiut? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Egy videki megye szekhelyen dolgozok, egy nagy es szerintem jo cegnel. A fizetesem az itteni atlag kereset duplaja kb. Szerintem nem rengeteg penz, de itt ez nagyon jonak szamit. Munkakor jo, munjakorulmenyek oke, a csapat is ok....kicsit megis nehezen talalom neg a hangot par kollegaval.

Kb ezt a munkat mar 6 eve csinalom( mas cegekket beleszamitva, itt kb 8 honapja vagyok.)

es kesz, most ugy erzem kicsit hogy belefasultam. Igazabol mar regota tudom h masra vágyok nem zombiskodni meg irodaban ucsorogni ...hanem megvan a sajat elkepzelesem...amit mar csinalgatok is par eve...csak meg messze nem termel annyit mint kene...es munkaido utan sokszor nagyon faradt is vagyok ...igy nehez sok idot foglalkoznom vele..


viszont 8 oras munkam muszaj lenne megtartani mert abbol van penzunk...

viszont igy meg lassan kezdek kikeszulni ettol..mar nagyon unom a munkat a szenvedest a feladatokat ami ott van...viszont nem mehetek meg vallalkozasomba mert ott kb nullat keresek es messze meg a cel...annyira fiatal se vok...36 eves..szoval haladni is kene...ti voltatok ilyen helyzetbe? mit tennetek? ( van csalad, egy gyerkoc)


2020. febr. 27. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Kell egy hétvégi tanfolyam / néha jelents beteget ha ütközne a tanfolyammal.

Én Hentes vagyok, de jelenleg vagyonőr, aztán ma jelentkeztem egy 400 ezres szoftverfejlesztő képzésre, ezévben az utolsó lehetőség májusig, jövőre ugyanez duplája lesz és két éves!

Pont ugyanebben a cipőben járok amúgy én is mint te.

Luxus "létesítményt" védek vagyonőrként havi 15x24 órában, napi 6 óra alvási lehetőséggel, (azt is fizetik :D) internettel, Tv csomaggal, konyhával, légkondival felszerelt külön bódéba.

Elvárások :

- jelenj meg időbe a munkába, ha valaki be akar jönni ellenőrizd a belépési engedélyét, felügyeld a riasztó, és tűzjelző rendszert, és hivd az ügyeletet ha gáz van.

pénz nettó 360.000 / hó...

(szerintem nem sok ilyen őrmeló van az országban, max szállodába)

2020. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

:D


Akárki is nullázta le az elsőt annak jó egészséget kívánok.

2020. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem en nzllaztam le..de koze nem volt a kerdesemhez :)
2020. febr. 27. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt irigy vagyok az elsőre, de mégis pacsit nyomtam rá, mert én is ezt csinálnám a helyében. én 8 és fél órát melózom átlag, IT melóban 300-ért, ami be sincs jelentve rendesen. Ki vagyok égve de kicsit a "lesz...rom" életérzést vettem fel. Most épp keresek, de én is sokat szelektálok hova mennék át. 30 vagyok. Engem az zavar, hogy kapom a borítékos szar pénz. fizu sem emelkedett, az árak meg mennek fel, ergo kevesebb a fizetésem értéke, lassan másfél éve. A főnök meg sportkocsit vett persze. Igazi sz*r alak lett belőle.


Hülyeséget sem akarok, mert nekem is itt egy gyerkőc, voltam pár interjún. Hidd el már az jót tesz. Akár azt, hogy érzed, hogy "ide ne!", de mégis jó érzés, ha elhívnak. Keresgélj.

2020. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1: Nyilván azért kaptál lepontozást, mert teljesen irreleváns választ adtál, csak dicsekedtél.


Kérdező,

ha te 8 hónap alatt belefásulsz egy új munkahelybe, akkor nem agonizálni kell, hanem szimplán váltani. Nem csak a munkahelyet, hanem szakmát is. Senkinek nincs szüksége olyan munkavállalóra, aki ennyi idő alatt feladja.

Tegyél félre pár hónapig többet, aztán fektess annyi energiát a vállalkozásodba, hogy felfuttasd.

2020. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!