Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SSC-ben tényleg bármilyen...

SSC-ben tényleg bármilyen diplomával lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Tényleg elég egy Sscs állás helyhez egy bármilyen diploma? Tanár, bölcsész, média, közigazgatás stb. És milyen munkát lehet ott kapni ilyen diplomáért? És mennyi pénzért?

2020. febr. 29. 21:32
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
31%

Persze, diploma nélkül is.

Ilyen tipikus szemétgyűjtő.

2020. febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
19%
300 ezer netto, csak angolul kell tudni,nem kell dolgozni.
2020. febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
27%

Biztosan csak véletlen a hasonlóság a kérdésed és egy pár órával korábban feltett kérdés között:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Nem kell ám ugyanolyan hülyeséget naponta többször is megkérdezni.

2020. febr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
48%
Én latintanári diplomával dolgozom SSCben, 450 nettóért, informatikai területen. Szóval jah. Bármilyennel.
2020. febr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
46%
Nekem egy ismerősöm SSC-ben dolgozik, túlórákkal együtt megkapja a 400 nettót. Neki rendeléseket kell bevinni, reklamációt kezelni, ilyesmi. Tényleg bármilyen diploma jó, sőt ha profin beszéled az adott nyelvet, amelyik országgal foglalkozol, akkor diploma nélkül is felvesznek, ami kell a munkához, azt ott helyben megtanítják.
2020. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%
Sima betanított munka a lényeg, hogy nyelvet beszélj nagyon jól.
2020. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
70%

NÉHÁNY cégnél, NÉHÁNY SSCs álláshoz tényleg SOKFAJTA diploma elmegy HA az illető JÓL ÉRTI ÉS BESZÉLI a célnyelvet.


A munkaerő hiány miatt egyre több van de még mindig nem sok.


A Vendor Master Data, Sourcing Analyst, Sales Support Analyst, Accounting Assistant/Associate munkák néha ilyenek, a tapasztalat számít inkább. Ezek minimálisan bonyolultabbak szoktak lenni a sima adminisztrációnák.

2020. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
63%
Lepontoztatok, mert latintanár diplomám van? Nem elég baj az nekem?
2020. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
37%
8-as: Azért pontoztak le, mert kamu volt a válaszod.
2020. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%
9es: szerintem a saját nevedben nyilatkozz. Te azért pontoztad le, mert szerinted kamu. Én nem pontoztam le, mert nem tudom megállapítani, hogy kamu-e, de miért lenne az. Én dolgoztam angol tanári diplomával rendelkező emberrel (nem SSC-ben) irodában. A legtöbb (nem mindnél természetesen) kezdőként, tapasztalat nélkül is végezhető irodai munkánál (nem csak SSCben) felvesznek akár tanári diplomával is ha az interjún látszik, hogy az illető értelmes és meg tudja tanulni amit kell.
2020. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!