Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A legtöbb ember a hónap...

A legtöbb ember a hónap melyik részében kapja a fizetését?

Figyelt kérdés
Helló, az érdekelne hogy a legtöbb magyar ember pontosan a hónap melyik részében kapja a fizetését, illetve az egész világon?

2020. márc. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltételezzük hogy az emberek nagy része bejelentve legálisan dolgozik, és a munkáltató betartja a mt.-ét, akkor a hónap első 1/3-ában.
2020. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én amikor Magyarországon dolgoztam (bejelentve, legálisan, stb.), akkor 25.-én kaptam előre, de nem ez a jellemző, hanem ha jól tudom 10.-én az előző ledolgozott hónapért.

Az egész világon változó, nincs általános szabály. Van ahol heti fizetés van.

2020. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fehér helyeim közül az egyiken 8.-a, másikon hó hetedik munkanapja.
2020. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közszférában 5.-ig kell megjönnie.
2020. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több munkahelyem volt, általában vagy hó utolsó/első munkanapja (multik), vagy 5-9-e között (aljább multik, magyar cégek).

Férjeméknek minden hó 27-én vagy akörülre eső munkanapján jön, ők is nemzetközi IT cég. Én nagyobb magyar startup cégnél vagyok, itt hó 1. munkanapja.

2020. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!