Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nyelvi pótlék mennyi összege...

A nyelvi pótlék mennyi összeget szokott jelenteni versenyszférában?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, csak állami szektorban van előre meghatározva az összeg, hogy bizonyos munkaköröben X összeg jár X típusú nyelvekre/nyelvvizsgaszintekre.


Külföldi tulajdonú cégnél mennyit jelent általában egy nyelvi pótlék? Főleg olyan válasz érdekelne aki kap nyelvi pótlékot ilyen cégtől, vagy esetleg ismerős/volt kolléga stb kapcsán van információja róla


köszi!


2020. márc. 1. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyit, (pláne multinál) alapkövetelmény.
2020. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha előre jelzik, hogy második nyelv esetén van nyelvi pótlék * Akkor ezzel kiegészítem a kérdést.
2020. márc. 1. 21:16
 3/9 A kérdező kommentje:
második idegennyelv*
2020. márc. 1. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja: ha követelmény egy vagy több idegen nyelv tudása, akkor azért nem jár plusz. Ha meg tudsz valami más nyelven, amit nem kell használnod, azért általában nem fizetnek, minek is fizetnének. Max ha valami speciális munka, ahol jól jön a plusz tudás. De nem jellemző és nincs fixálva, ahogyan a fizetések sem ugyanakkorák mindenhol a verszenyszférában.
2020. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4, fentebb írtam, hogy a leírásban jelezték azt, hogy nyelvi pótlékot adnak a második idegennyelv esetén
2020. márc. 1. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg tőlük. Én még ilyenről nem hallottam, hogy multi külön pótlékot fizetne

Van egy béred amiben megegyeztek aztán oszd be hó végéig.

2020. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, 4es vagyok és írtam, hogy "nem jellemző és nincs fixálva, ahogyan a fizetések sem ugyanakkorák mindenhol a verszenyszférában."
2020. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Írtam fentebb, hogy olyan válaszadók válaszai érdekelnének, akiknek van információja a témában. Azt természetesen én is tudom, hogy 99%-ban nincs multiknál ilyen pótlék, van egy fizetés és kész. De arra már #2-ben kitértem, hogy itt most tételezzük fel azt, hogy van nyelvi pótlék. (Hiszen a cég jelezte, hogy van ilyen);


De ha ez az egyetlen cég, ahol multi környezetben adnak nyelvi pótlékot 2. idegennyelv esetén. Akkor nem egy válasznak sem kellett volna érkeznie, hiszen senkinek nincs információja róla. Más kérdésekre nem kerestem a választ. pl hogy van-e nyelvi pótlék általában a multiknál, erre én is jól tudom a választ. (Hogy kb soha)

2020. márc. 1. 22:04
 9/9 A kérdező kommentje:
-nem*
2020. márc. 1. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!