Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit halapenzt kap egy...

Mennyit halapenzt kap egy apolono havonta?

Figyelt kérdés

Atlagosan mennyit keres egy apolono havonta?Marmint halapenzre ertem

50 ezret? Vagy annal kevesebbet?


2020. márc. 3. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

hol? melyik/milyen kórházban, milyen osztályon, stb. stb.


Egyedi dolog...

2020. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

"halapenz" = adózatlan jövedelem.


Gondolod, hogy van olyan ember, aki megássa a saját sírját és leírja, hogy mennyit kap havonta, amiből nem adózik? hiába noname oldal, simán le lehet nyomozni a dolgokat. Jó, nyilván nem 10-20 ezer ft miatt fognak nekiállni, de azért annyira nagyon ne bízzatok itt a névtelenségben :-)

2020. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remek életpálya ilyen bevételre alapozni, nyugdíj nem lesz ebből.
2020. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elfekvőben szinte semmit a szülészeten viszont elég sokat. Annyira általános a kérdésed, hogy lehetetlen rá válaszolni.
2020. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sokat kapnék, de általában nem fogadom el, ha elvesszük kötelező közösbe tenni az osztályon és lesz belőle csapatépítő pl, közös programok.

Inkább jelezzük, hogy nem kérünk semmit vagy ha valaki ragaszkodik inkább nasikat. Azt is közösbe megy, csoki, bonbon, kávé, tea, mindenki fogyaszthat belőle. Én volt már hogy 2 doboz olyan cigit kaptam bácsitól, amit akkoriban szívtam :D

2020. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A havi 0ft es a 8-10 ezer kozott
2020. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!