Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MLM-es emberek miért nézik...

MLM-es emberek miért nézik hülyének azt akit nem érdekel ez az üzlet?

Figyelt kérdés

Az a legsértőbb az ilyenek részéről, hogy akit megkeresnek azt azonnal ledominálják azzal, hogy bármi is annak az embernek a szakmája, hát az bizony egy nagy semmi ahhoz képest amit az MLM tud adni neki.


A másik hogy eleve úgy kezelnek téged hogy te egy szegény, csóró, szerencsétlen vagy na de most hogy itt az MLM!


Ők nem érzik mennyire sértő és ízléstelen amit csinálnak?



2020. márc. 4. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
70%
Na ez is egy olyan dolog, ami csak az MLM-esek alternatív mesevilágában létezik. :D
2020. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
A Profi MLM-es legendája lesz a következő kasszasiker a mozikban! Egy igazi detektívregény adaptáció!
2020. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
0%
pedig már szinte klise, hogy nem a mennyiség a fontos hanem a minőség. ez nem az orosz front.
2020. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
88%
De oké, elmegyek egy ilyen "profi MLM-eshez" hogy lenne a mentorom vagy tudom is én. Nyilván azért megyek el, mert én nem vagyok profi, vagy tegyük fel kezdő vagyok. Elmondja a praktikákat, fogásokat, tanácsokat stb... Utána mi a következő lépés az hogy végig zaklatom az összes volt osztálytársam, munkatársam, szomszédot, 10 éve nem látott nagynénit stb... és akkor megint ugyan ott vagyunk ahol a part szakad...
2020. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
0%
mutassatok nekem csak egy koklert aki értékelhető hálozatot mutatott fel! én meg ebben nem hiszek.
2020. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
9%

" Elmondja a praktikákat, fogásokat, tanácsokat stb... "

nem.

"Utána mi a következő lépés az hogy végig zaklatom az összes volt osztálytársam, munkatársam, szomszédot, 10 éve nem látott nagynénit stb"

ha azt teszed amit mond, akkor nem. de lehetsz kokler is. rajtad mulik.

2020. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
71%
És akkor megint ott tartunk, hogy MLMes válaszolónk szerint mindenki hülye, csak ő helikopter.
2020. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
0%
" Nyilván azért megyek el, mert én nem vagyok profi," Nyilván. Hisz ha profi vagy, akkor nem te mész el hanem hozzád jönnek.
2020. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
0%
"És akkor megint ott tartunk, hogy MLMes válaszolónk szerint mindenki hülye, csak ő helikopter." Te mondtad, nem én. Az a rossz aki rosszra gondol. Ez belőled jött, mert benned volt. Ezer másféleképpen is értelmezhetted volna amit irok, mégis ezt értelmezted ki belőle. Minden egyes szakmára igaz hogy aki nem ért hozzá az nem tud rola, de ettől még senki se lesz hulye. Max. a te értelmezésed szerint.
2020. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a szakmát is csak az fogja tudni, aki megtanulja. Mutass egy szakmát amit tukmálással tanitanak: Ez alol az MLM se kivétel. De kontárok minden szakmában vannak, így itt is.
2020. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!