Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MLM-es emberek miért nézik...

MLM-es emberek miért nézik hülyének azt akit nem érdekel ez az üzlet?

Figyelt kérdés

Az a legsértőbb az ilyenek részéről, hogy akit megkeresnek azt azonnal ledominálják azzal, hogy bármi is annak az embernek a szakmája, hát az bizony egy nagy semmi ahhoz képest amit az MLM tud adni neki.


A másik hogy eleve úgy kezelnek téged hogy te egy szegény, csóró, szerencsétlen vagy na de most hogy itt az MLM!


Ők nem érzik mennyire sértő és ízléstelen amit csinálnak?



2020. márc. 4. 08:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
70%

"meg az MLM fizetőképes vevőkre épul, nem olyanokra, akik áron alul vásárolnak."


Egészen pontosan azokra, akiknek több a pénze, mint az esze.

2020. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
61%

Itt sem fizetésképtelenek. Mégis nem Neked kell a kereslet után kajtatnod apró pénzes jutalékért, amiből nem futja adózásra meg könyvelőre. De pl szempont a jó ár is.Ami ha olcsóbb mint a többi már versenyelőnyt jelent:


Mennyi mellébeszélő marketing kell akkor ehhez szerinted?😁😁


[link]

2020. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
0%

Itt sem fizetésképtelenek. Mégis nem Neked kell a kereslet után kajtatnod apró pénzes jutalékért, amiből nem futja adózásra meg könyvelőre. De pl szempont a jó ár is.Ami ha olcsóbb mint a többi már versenyelőnyt jelent:



Mennyi mellébeszélő marketing kell akkor ehhez szerinted?😁😁



[link]



Tényleg fogalmad sincs arrol, amiről irsz.. Az MLM-es nem apropénzes jutalékért dolgozik. És nem is a kereslet után kajtat, a hálozatépités egészen mást jelent. Ugyanugy törzsvevőket szerző mechanizmus. A kulönbség az hogy a profi MLM-eseknek nem kell fojton más munkáját leminősitenie ahogy te csinálod egyfojtában. Ugy néz ki te a szakmádon belul nem a profi MLM.eseknek felelsz meg, hanem a kérdésben szereplő koklereknek akik szintén folyton leminősitik más munkáját, hogy valakinek érezzék magukat. csak neked még a valoságot is elker ferditeni, azért ilyesmit sok MLM-es kokler sem tesz. Ez hogy nem futja adozásra és könyvelőre szintén csak a te rögeszméd. Nézz meg inkább adatot mennyit keresnek a sikeres MLM-esek, mielött ujabb és ujabb hulyeségeket irsz. Annyibol bőven futja könyvelőre adozásra s másra. A jo ár lehet szempont de ezerszer elmondtam, hogy az árképzés nem az MLM-es feladata hanem amarketingesé. De megint magadnak mondtál ellent amikor azt mondod hogy nem foglalkozol marketinggel nem végzel marketingmunkát, pedig az árképzés is marketingmunka. Vagy te is kiadod bérbe másnak ahogy lényegében az MLM-es teszi? Amugy meg MLM-ben nem kell árképzéses versenyelöny ott az számit versenyelőnynek ha valaki elvégzi azt a munkát aminek az elvégzése helyett a kokler olyanokat gyözköd a belépésre akik nem akarnak dolgozni. Nem nehéz megérteni, hogy nem olyant kell beléptetni aki nem akar dolgozni, hanem olyant, aki akar. De nekem ugy tunik hogy ennek a megértése neked se sikerult.

2020. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
61%

"Mennyi mellébeszélő marketing kell akkor ehhez szerinted?😁😁"


Az alapján amit itt láttunk tőled, ugy tunik, hogy rengeteg mert kevés mellébeszéléstől nem lesz valaki mellébeszélésben ennyire profi mint te.

2020. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
36%

"Nézz meg inkább adatot mennyit keresnek a sikeres MLM-esek, mielött ujabb és ujabb hulyeségeket irsz. "


Én még mindig inkább személyes tapsztalatot osztok itt meg kizárólag. Így nincs sok hatása, hogy Te minek gondolod, attól mgé naponta megvan abevétel belőle. Ez korántsem akkora kóklerség, mintsem másokra mutogatni vagy tereljem a szót, ha arról van szó, hogy nincs tőkém rá, de hintem az igét az mlm üzleti lehtőségeiről. Vagy mutogassak be olyan dolgokat, amiket én magam sem tudok, tudtam eddig elérni. Ezért is vicces ez a fajta vergődés itt több száz hozzászólásba foglalva két embertől. Amiek a végén kiderül, hogy az enneka topoiknak az elején kijelentett,


"Láttad csak nem vetted észre, mert nem nyomult rád. Ő csak azokkal foglalkozik, akik őt keresik meg. Ez az oka annak hogy nem tudod hogy láttad, mert nem kerested meg."


Már ott tart, hogy bemutatóznia kell


mivel az MLM-nél nincs reklám, meg kell mutatni a céget máshogy, "



"Annyibol bőven futja könyvelőre adozásra s másra. A jo ár lehet szempont de ezerszer elmondtam, hogy az árképzés nem az MLM-es feladata hanem amarketingesé. De megint magadnak mondtál ellent amikor azt mondod hogy nem foglalkozol marketinggel nem végzel marketingmunkát, pedig az árképzés is marketingmunka."


Ezt inkább ne hangoztasd , mert szembe fognak röhögni vele mégjobban.


[link]


Inkább tanulj helyette, mert max sikerkönyvekben, meg siker szemináriumokon fogsz találkozni árképzéssel a marketing alatt. :-) :-)


Választ meg adhatnál arra, hogy ha meghirdetnek egy egyfordulós nyílt pályázatot mondjuk munkahelyi étkeztetés szolgáltatásra, akkor honnan fogja tudni a vevő, hogy van kínálat? Mennyi mellébeszélő marketing kell, hogy kinyitott a büfé, kantin stb. és végre nem otthonról el hordani a kaját, vagy rendelni, vagy stb?

:-)


[link]


Ebből pl. pont 3-szor akkor a bevétel, jelenleg telephylenként, mint amekkora az mlmben egy menedzser jutaléka, vagy hogy is.. "álomfizetése".


[link]



Bruttó forgalom 38.376.481 Ft

762 napra, az havi másfél millió Ft.

Egy telephelyen.

2020. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
0%
"mint amekkora az mlmben egy menedzser jutaléka, " még mindig az derul ki hogy alapvető dolgokat nem tudsz az MLM-ről. Ott nem fic a jutalék hanem terjesitményen mulik. Bármennyi lehet nulla és havi töb tiz millio között. És nem menedzsernek nevezik a hálozatéitt, a menedzser szo mást jelent. [link] a többi irásodra is sorban válaszolhatnék, de kérdés érdemes e bármit válaszolni annak aki igehirdetésnek nevezi azt ha tájékoztatják arrol, hogy valamiről hulyeségeket beszél és alapfogalmakkal sincs tisztában. de legalább most megtanulhatod, hogy mit jelent az, hogy menedzser. egy téves szohasználattal kevesebb lesz ha irsz, beszélsz.
2020. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
40%
"Már ott tart, hogy bemutatóznia kell" nem én tartok ott hanem ez az MLM munka egyik alapja. mi lenne ha beirnád a google-be hogy MLM és elolvasnád? mondjuk ezt sok más szoval is megtehetnéd. akkora gond lenne neked ha egy egy hulyeséggel kevesebbet mondanál? akkor pl. megtudhatnd azt is hogy az MLM-hez nem kell tőke és mekkora ostobaság egy magas tőkéju vállalkozással vagy egyébbel összehasonlítani. megnézném, hogy hogyan csinálnád meg azt amiről irsz nulla tőkével. mennyit is költöttél rá mig egyálalán magát a tudást megszerezted? mig abba a pozicioba kerultél, egyálalán elindulhass ezen az uton? s ezt akarod összehasonlitani egy olyan MLM-essel aki ép a nullárol kezd valamit. az eféle összehasonlitásokat mifelénk családnak nevezik, ha szélesebb körben hangoztatod akkor a tömegek megtévesztésének. látom nem ép a korrektség az erősséged.
2020. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:

Akkor hogyhogy nem bejelentett alkalamoztt nálatok a menedzser, hanem saját vállakozása van?! :-)


Gondoltad volna, hogy ezzel ha Te ki akarsz vándorolni Ausztráliába kb megint csak szemberöhögnek? :-)


[link]

2020. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
0%
én nem is irtam menedzserről, ha van is valahol, ahhoz nekem semmi közöm, tudnom sem kell rola. még akkor se kellene tudnom egy egy MLM cég alkalmazottairol, ha hálozatépitő lennék náluk. egyre jobban kevered a dolgokat.
2020. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
0%
Ausztráliában sok szo mást jelent. Belgiumban meg abbol van balhé ha valakit huncutnak nevezek, mert ott az annyit tesz, mintha itt azt mondanám valakire, hogy nőstényfarkas. ne keverjuk ide a közös de más jelentésu szavakat, minden szot az adott ország jelentése szerint kell használni. Arrol nem is beszélve, hogy szo nem volt arrol, hogy bárhová ki akarnék vándorolni. De mint irtam, cégek alkalmazottaihoz max akkor van közöm, ha a cég az enyém vagy a cégben vezető beosztásban vagyok. Ha csak egyszeru alkalmazott vagyok, akkor még ahhoz annak a cégnek sem kell ismernem az összes munkatársát aminek az alkalmazottja vagyok, nemhogy ha a te rögszmédet vesszuk példának miszerint egy MLM cég hálozatépitője vagyok. Biztos vagy benne hogy nem lenne mégiscsak jobb helyretenni a fejedben a fogalmakat?
2020. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!