Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti multiknál közgazdasá...

Budapesti multiknál közgazdasági diplomával és 2 év releváns tapasztalattal mennyit érdemes kérni?

Figyelt kérdés
Egy külföldi egyetemről van diplomám (habár a diploma senkit nem érdekel), kb 10 hónap tapasztalatom egy big 4 cégnél, meg nyárra (amikorra aktuális lehet a váltás) kb 1.5 év egy másik nagy nevű multinál finance&operations területen.. lényegében egy kicsivel pályakezdő feletti Sales-es pozíció. Teljesen angol nyelvű a dolog, vannak rendszeres callok, egyéb dolgok a világ minden felével, tehát az nem probléma, de ez mondjuk alap. Eddigieket elkönyveltem tapasztalatszerzésnek, meg itt még jól is érzem magam, de most már kezdem magam alulfizetettnek érezni, meg fejlődni is jó lenne tovább. Mi az a bérigény amivel így nem nevetnek ki? Bruttó 500at gondolotam megcélozni némi rugalmassággal (többet úgysem fognak mondani, valamivel kevesebbet valószínű). Most bruttó 400 körül kapok, ami pályakezdőként oké, de már lassan kilépek abból a kategóriából. Vagy ha el vagyok szállva azt is mondjátok meg..akárhol voltam eddig sehol senki nem volt elégedett a fizetésével, úgyhogy könnyű bebeszélni magadnak milyen rossz..:D Tudom nem túlsok részletet adtam meg, de ilyen általános commercial/sales esetleg finance pozíciókra gondolok amik SSC-knél szoktak lenni és nem kell könyvelni, vagy szoftvert fejleszteni (habár tudom utóbbi megdobná a dolgot..:D. és vegyük figyelembe, hogy kb két éve jöttem ki egyetemről és azóta dolgozom..csak mert ilyenkor le szokták itt írni az emberek a fizetésük 15-20 év tapasztalattal.. :D

2020. márc. 4. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a br 500 környéke reális bérigény. Tán 450-480at megadnak belőle.
2020. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezzel a háttérrel br 500 alatt ígérnek akkor ints be nekik de nagyon gyorsan. Plus cafeteria persze.
2020. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Br 500-600
2020. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk pont konyvelek egy multinál (pénzügyes BSc diplomával és - csak - angol nyelvtudással), 3 ev tapasztalattal br 500-550 körül kapok + cafi, ha ez segít.
2020. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!