Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoljak a munkahelyemről...

Mit gondoljak a munkahelyemről (szellemi munkakör) ha más munkahely részállásra többet adni mint itt főállásra?

Figyelt kérdés

Egészen eddig akkor voltaképp alul voltam fizetve át voltam verve? Részállásra, 30 órára többet fizet az új, mint a mostani a 40 órára.

Akkor egészen eddig egy balek voltam hogy egy napot is itt voltam?


2020. márc. 6. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha felvennének a másik helyre, akkor igen. Balek voltál. És gondold azt, hogy a mostani helyed ott kellene hagyni.
2020. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Ha felvennének"


Felvettek. Múlt idő. Már itt vagyok az új helyen.

2020. márc. 6. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésedben még nem ezt írtad.
2020. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Részállásra, 30 órára többet fizet az új, mint a mostani a 40 órára."


Valóban fejben még mindig "mostani" meg "új" helyek, miközben az új azóta mostani lett, a "mostani" meg múlt idő. Szerencsére.

De ez a kérdés lényegén semmit se változtat

2020. márc. 6. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Nos, két lehetőség van. Ha beválsz az új munkahelyen és karrier szempontjából ez így rendben van, akkor igen, balek voltál.

Ha a közeljövőben kiderül, hogy alkalmatlan vagy az új helyen és a régi az a szint, amit el tudsz végezni, akkor nem. Nem voltál balek, pusztán annyit érsz a munkaerőpiacon.

2020. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"hogy alkalmatlan vagy az új helyen "


De miért ez a kiindulás? Mellesleg nem kell alkalmatlannak lenni ahhoz hogy valakit elküldjenek. Láttam én már olyat hogy hibátlan embert tettek lapátra mert kellett a hely egy főnöki havernak.

Aki meg egy link tróger volt, de mégis ő kellett -mert ő haver volt.

2020. márc. 6. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

"De miért ez a kiindulás?"


Hol volt ez a kiindulás? Ez az egyik lehetőség...

Igen, tudjuk, mindig van egy csókos mindenhol, aki miatt szív másik 100 ember

2020. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem, hogy balek voltál, a szellemi munkák között órási különbsegek vannak fizetesben, talán az új hely amit most találtál szerencse is, hogy jött, sokaknak talán nem sikerül ilyen jó lehetőseget találni fizetesben, szerintem rengeteg ember dolgozott már keves penzert, de nem hinnem, hogy ,,balek''-nak kellene hivni emaitt bárkit is, tapasztalat volt, ennyivel is több vagy, mostmár az új munkahelyedre koncentrálj, felesleges azon rágódni, hogy mit veszítettel a múltban, sosem lehet a világ legjobb opcióját választani, ez kb 1 a milliárdhoz
2020. márc. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
munkaügyis troll ne etessétek
2020. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!