Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok olyan munkahelyeket...

Tudnátok olyan munkahelyeket írni, vagy olyan munkaköröket ajánlani, ahol a munkaidő 8-tól legkésőbb 4-ig tart, vagy pedig egészen rugalmas?

Érettségivel rendelkezem, jövőre pedig diplomázom az NKE közigazgatás-szervező szakán. A közigazgatásban az a tapasztalatom, hogy nem túl rugalmasak, 8-tól fél 5-ig tart törvény szerint is a munkaidő, amit én meglehetősen sokallok, persze simán lehet,hogy ,másnak ez megfelel, nekem nem. Én nem szeretném a magánéletemet, szabadidőmet a munka miatt feláldozni, főleg nem kevés pénzért, ezért nyilván más pályák felé kacsingatnék. :) Még úgy gondolom, időben tudnék változtatni az életemen.

22/L

2018. júl. 11. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

S mégis mi az a 30 perc különbség, ami ennyire megváltoztatná az életed? :D (Ami azért annyi ugye, mert munka közben ebédszünet is van)

Rugalmas? Olyan munkakörök, amit otthonról is betölthetsz.

Illetve saját vállalkozás.

2018. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Még egyetemre jár, de már nem tetszik neki a munkaidő:D Remélem az állásinterjún bedobsz egy 400.000 forintos bérigényt a semmire, az első napodon leoltod a legtapasztaltabb kollégát, mert TE vagy valaki. Gondolkozz el kedvesem, amíg nincs x év tapasztalatod, eredményeid amiket fel tudsz mutatni, addig inkább húzd meg magad.
2018. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit el vagy te tévedve aranyom...
2018. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves második, 3 felsőfokú nyelvvizsgával, egy kitűnő érettségivel és eddig 4,5-4,6-os egyetemi tanulmányi átlagokkal rendelkező 22 éves lány vagyok. Ennek tükrében ne haragudj, de kikérem magamnak, hogy ne lennének eredményeim az eddigi rövidke életem során.

Munkatapasztalatom szintén van, bár értelemszerűen nem több 2 évnél, de az is valami. :) szóval köszönöm szépen, de ha nem tudsz segíteni, inkább áll tovább, ne húzzuk egymás idejét!

Első, köszönöm a választ! Saját vállalkozásban én is gondolkodtam, de ahhoz is kéne még valami mást is tanulni, olyasmit, ami manapság keresett/ hiányszakmának számít. A tanulásban jó vagyok egyébként, attól nem félek, hogy nem tudnám kitanulni, hanem sokkal inkább attól, hogy esetleg megint rosszul döntök.

2018. júl. 11. 19:54
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Kapásból fel tudom sorolni majdnem 20 ismerősömet, akik hasonló területen, hasonló kvalitásokkal rendelkeznek. Nem vagy te több senki másnál kisszivem.
2018. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdtem dolgozni, 6 nyelven beszéltem tárgyalóképes szinten, volt két alapszakos meg egy mesterdiplomám, 6-ig bent voltam melóban és 196500Ft volt a kezdő nettóm. Mostanra jóval több, de ezért elég sokat melóztam és a közszférát is messziről elkerültem. Amit felsoroltál, abból a nyeltudás ér valamit, a többi felejtős a munkáltatóknak. A munkatapasztalat is akkor számít, ha releváns, a diákmelók java meg nem az.
2018. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon szépen köszönöm a választ, én is hasonlóképpen fogok szerintem tenni, mármint a közszférat illetően! Számomra jobban számít a pénz, de sajnos ez nem meglepő mai világban, hiszen - mint minden normális, egészséges lelkű fiatal - én is önálló életre vágyom, lakásra, 2 gyerekre a későbbiekben, ehhez pedig sokkal több kell, mint 150 ezer (vagy még annyi se). Nem véletlenül akarok váltani, mert komoly álmaim vannak! :)

Előző, de igen, vagyok valaki és én tökéletesen megvagyok magammal elégedve! :) mindenki magából indul ki, nekem bőven helyén van az önbizalmam, úgy gondolom, bármit el tudok érni, amit igazán akarok és teszek érte! Az már könnyen lehet, hogy Te egy kis senki vagy, de az én önbizalmam attól még te nem tudod megtörni, hiába próbálkozol, hiszen nem is ismersz és azt se tudod, mi a gyengeségem (nyilván nekem is van)! :) foglalkozz csak inkább magaddal, én nem állok le vitatkozni!

Üdv

2018. júl. 12. 08:42
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem önbizalom, csak egy nagyképű p*csa vagy, de majd a munkaerőpiacon észreveszed, ha ugyanarra az állásra jelentkezik még 50 fiatal, nagyobb tudással mint te.
2018. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
SSC Venezuela jelentkezz, persze ott is kell dolgozni napi 8 orat
2018. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem rengeteg nagytudasu magasan kepzett tobb eves szakmai tapasztalattal rendelkezo ember van am a te kategoriadban s az a fel ora plussz mar nem fer bele.Most minden 5ik ember ugyanezt irja le mint te s engedje meg azt a luxust maganak h marpedig en csak tol-tolig tolom a hiper szuper tudasommal az alommelot.De majd megtapasztalod hogy nem alomvilagban elunk ha alkalmazottkent akarsz elni meg fogod tanulni hogy a munkaltato a nagy gore hozza a szabalyokat legyen akarmilyen iskolad a megelhetesed tole fugg.Kovetelmenyeket akkor allithatsz fel ha a magad ura vagy vegzettsegtol fuggetlenul udv a valo vilagba😊!
2018. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2