Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fel ajánlották egy állást az...

Fel ajánlották egy állást az Aegon biztosítónál mint ügyfél kapcsolattartó munkatárs. Vélemény?

Figyelt kérdés
Aki esetleg dolgozott náluk vagy tud valamit mindenképpen hasznát venném. Jövőhéten lesz náluk az állás interjúm és nem tudom hogy milyen lehet. Olvastam már pozitívat és negatívat is.
2020. márc. 10. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem dolgoztam még ott, csak gondoltam leírom hogy tudd nem szándékosan nem válszoltam volna.
2020. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1es ezt most nem értem hogy mire nem szándékosan nem válaszolsz..
2020. márc. 10. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Jó magasra dobtam a labdát bocs.


Lényeg nem dolgoztam ott így nincs tapasztalatom velük.

2020. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel konkrétan annyit segítettél hogy semennyit. Ha nincs tapasztalatod akkor minek írsz ide?
2020. márc. 10. 17:13
 5/6 anonim válasza:
100%
Én jócskán pofára estem ezzel most. Novemberben felvettek, addig oktatásokra járkáltam. Januárban vizsgáztam a hatósági vizsgán, február óta dolgozom. Jelenleg minuszba vágtam magam mert nem adtak annyit azért h fedezhessem a vállalkozói adóját. Plusz mivel kiléptem még nekem kellett kifizetni az oktatási költséget. Adtam a szarnak egy pofont konkrétan és fél éve egy vasam sincs.
2020. márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Engem az elmúlt két hónapban már harmadjára hívnak (fent van az önéletrajzom egy állásportálon, onnan találnak meg), volt, hogy két egymást követő napon is keresett két teljesen különböző ember ugyanezzel kapcsolatban. Semmi tapasztalatom nincs ilyen területen, teljesen másféle munkát is keresek, mégis hívogatnak. Egyik ismerősöm mondta, hogy vele már 2017-ben is ezt csinálták, amikor munkát keresett.

Szerintem komolytalan, ha ennyire teperniük kell az emberekért.

2021. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!